banner851

banner614

NET PENALTI VERİLMEDİ

Bal’da ilimizi temsil eden Çilimli Belediyespor Serdivanspor önünde ilk yarıyı 1-0 önde kapatmasına rağmen müsabakadan 2-1 yenik ayrıldı. Maçın son dakikasında Çilimli Belediyespor’un yüzde yüz penaltısını maçın hakemi vermedi.

banner619
Spor 15.10.2018, 16:27 15.10.2018, 18:20
592
NET PENALTI VERİLMEDİ

Müsabakaya Çilimli Belediyespor hızlı başladı. Maçın başında Bünyamin Kır ile bir gol bulup 1-0 öne geçmeyi başardı. Bu dakikadan sonra Çilimli Belediyespor oyunu kontrol altında tutarak ilk yarıyı 1-0 önde kapatmayı bildi.

İkinci yarıya Serdivanspor hızlı başladı. İlk bölümde gol bulan Serdivanspor durumu 1-1 yaptı.

Bu golden sonra morallenen Serdivanspor takımı ikinci golü bulup durumu 2-1 yaptı. İlerleyen bölümlerde Çilimli Belediyespor beraberlik için rakip kalede yüklendiği anlarda ceza sahasının üzerinde rakip tarafından düşürmesine es geçen maçın hakemi yüzde yüzlük penaltıyı vermedi.

Maçın uzatma bölümlerinde başka gol olmayınca müsabakayı Çilimli Belediyespor 2-1 kaybetti. Çilimli Belediyespor cephesi maç sonrasında maçın hakemine ateş püskürdüğü görüldü.

Yorumlar (4)
Düzceli 3 yıl önce
Şampiyon Çilimli bak göreceksiniz...
CSK MOSKOV 3 yıl önce
YA BİR DURUN BAKALIM YEREL AMATÖR MÜ SANDINIZ ORAYI.. SİZİN TECRÜBENİZ NEKİ BUNLAR DOĞAL ŞEYLER ALIŞIN
Kazım Karabekir 3 yıl önce
Bıraksınlar bu ağlama işlerini sen 1-0’dan 2-1 yenil sonra penaltımı vermediler.Yaptığın değişikliklere bak ilk önce omlarida söyle yanlış hamle yaptım de.Sen Fatih Terim değilsin :)
VATANDAŞ 3 yıl önce
Fatih TERİM , çok mu biliyo da, sen Fatih terimmisin dedin !!!