banner851

banner955

NEYMAR’DAN BOLUSPOR’A BÜYÜK DESTEK

Boluspor’un dünya yıldızı Andre Santos, kendisi gibi büyük bir yıldız olan arkadaşı Neymar da Silva Santos Júnior’a Boluspor milli piyango bileti satarak formasını giydiği kulübüne katkı sağladı. Brezilyalı Neymar da Silva Santos Júnior arkadaşına destek olmak için yüklü miktarda bilet aldı.

Spor 12.02.2018, 12:30 12.02.2018, 12:36
3229
NEYMAR’DAN BOLUSPOR’A BÜYÜK DESTEK
banner1032

Boluspor’un brezilyalı yıldızı Andre Santos Bolu ve Boluspor’u tanıtmaya devam ediyor. Geldiği günden beri Bolu turizmine katkı sağlayan Andre Santos geçtiğimiz günlerde Fransa’da doğum günü olan Neymar da Silva Santos Júnior’un yanına giderek özel gününde birlikte olmuştu.

Sayılı davetlinin bulunduğu doğum gününde birçok dünya yıldızı bulunurken, Boluspor’un Brezilyalısı da Bolu ve Boluspor’u tanıtmaya devam ederken kulübün çekilişe sunduğu Boluspor Milli piyango biletlerinden Neymar da Silva Santos Júnior’a satarak katkı sağladı.

Boluspor yeni yıla Milli piyango ile start verirken, yönetim kurulu kulübe gelir getirici kaynaklar yaratmak için çekiliş düzenlemişti. 100 bin adet bilet bastırılırken, Milli Piyango ile ortaklaşa yapılacak çekiliş 28 Şubat’ta yapılacak.

Satışa sunulan biletler bir bir tükenirken, Andre Santos Brezilyalı arkadaşı dünya yıldızı Neymar da Silva Santos Júnior’a 75 bin TL’lik bilet satması taktirle karşılandı. Andre Santos’u kırmayan Neymar biletleri satın aldı.

banner844
Yorumlar (8)
Esnaf 5 yıl önce
Yardım edıcı cok bılıyosan sende al o kadar bilet gorelim delkanllıgını lafla peynır gemisi yürümez
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Alırız dostum sen merak etme gönder biletleri gelsin :))) ne işim olur düzce maçında boş beleş işler bunlar zaten bişey olduğuda yok züğürt tesellisi o sene şu sene bu sene diye avunup duruyorsunuz :)))
Beyköylü 5 yıl önce
Şahabeddin sen Bolu ya gitde Düzce rahatlasın olmaz mı. kardeş...
ŞAHABETTİN 5 yıl önce
delikanlı herif yaşadığı şehri küçük düşürmez KIRMIZI ŞİMŞEKLEREDE laf yapıyon hayırdır bu kadar menfaatci olduğunu gösterme. Mevkin belli ise ŞİMŞEKLERE laf yapma haddine değil BİZ HER ZAMAN EMİR KİRAZIN KARDEŞLERİYİZ... ANLAYANA
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Sevgili avukatıma çok teşekkür ediyorum.. Adamsın güzel sözlerin için tekrar teşekkür ederim..bunlar laftan anlamaz dostum her sene aynı hikaye o sene bu sene şu sene bitmiyor seneleri :)))
ŞEHABETTİNİN AVUKATI 5 yıl önce
sen git bence...başarısız olan ve onu destekleyen herkes gitsin...
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 5 yıl önce
Bolu gider uzaya , Düzce gider Ahmaçlar köyü merasına :)))) adamlar andre santos gibi dünya çapında oyuncu getiriyor Düzcesporun sol beki Zihni :)) Zihni Sinir bi memleket bu düzce en iyisi boluya gitmek :)))
Alperen 5 yıl önce
Bizim burdaki kör ve saģırlarda en ufak birşeyde Düzcespora kilit vurun derler Memleket sevgisinden Menfaatinden bi haber gereksizler
16
kapalı