banner851

banner614

NOKTA ATIŞI YAPILACAK

Düzcespor transfer komitesi transfer arayışlarına devam ederken sezon arasını nokta transferlerle kapatmayı hedefliyor.

banner619
Spor 11.01.2021, 11:43
1237
NOKTA ATIŞI YAPILACAK

Temsilcimiz Düzcespor’da transfer arayışları son hızla sürerken belirlenen oyuncularla bizzat başkan Gökhan Kapoğlu ve transfer komitesi görüşmelerini gerçekleştirdi. Düzcespor teknik ekibinin verdiği liste üzerinde yoğunlaşan transfer çalışmalarında görüşmelerin devam ettiği tek engelin oyuncuların kulüpleri olduğu öğrenildi. Teknik ekibin verdiği listede stoper, orta saha, kenar oyuncu ve santrafor istediği gelen haberler arasında yer aldı. Transferlerin hız kazanarak oyuncuların kampa yetişmesi istendi. Düzcespor teknik ekibi tarafından fazla transferin takımı bozabileceği sadece eksik bölgelere yapılacak transferle nokta atışı yapmanın daha doğru olacağı vurgulandı. Yönetim kurulunun da komite tarafından yapılan bu öneriyi kabul ettiği bilgisine ulaşıldı.

DÜZCESPOR ANTALYA KAMPINDA

Temsilcimiz Düzcespor, Salı günü Antalya kampına gideceği ve 8 gün kamp çalışmasından sonra Düzce iline döneceği açıklandı. Düzcespor 27 Ocak 2021 tarihinde Muğlaspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Düzcespor ilk yarıyı 29 puanda kapatırken 8 galibiyet 5 beraberlik 3 mağlubiyet alarak 25 gole karşılık kalesinde 18 gol gördü ve ligi 4. sırada tamamladı.

Yorumlar (1)
TUNÇ 9 ay önce
Nokta atışı yani az ama öz transfer çok dogru karar...Yanlız gelecek oyuncuların takımın kalitesini ve oyun gücünü arttırması cok önemli...Bence üst liglerden oyuncu alınmalı...Kemal Kılıç hoca yada güvenilip önümuzdeki sezon mutlaka kendisiyle devam edilmeli...
.