banner851

banner614

ÖNEMLİ TRANSFER

banner619

Profesyonel Futbol Kulübü Düzcespor, transfer çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

banner846
Spor 20.06.2021, 15:36
2251
ÖNEMLİ TRANSFER
banner844

Düzcespor bir yeni transfer daha kazandırıldı. Yeni sezonda şampiyonluğa gidilecek kadro oluşturuluyor. Düzcespor transfer komitesi, geçen sezon Tarsus İdman Yurdu forması giyen 30 yaşındaki sağ ön kanat bölgesinde oynayan Samet Eker’i renklerine bağladı.

Tecrübeli futbolcu Samet Eker sağ ön kanat pozisyonunda çok çalışkanlığı, savunmaya gidip gelerek takımına katkı sağlaması, santraforu besleyen bir yapıya sahip olmasıyla tanınıyor.

Tecrübeli ve başarılı futbolcu Samet Eker geçtiğimiz sezon 29’u lig 1’i kupa olmak üzere toplam 30 maçın tamamında forma giydi.

Transfer komitesinin uzun çabaları sonucunda yeni transferimiz Samet Eker ile ön anlaşma imzalandı.

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 1 ay önce
düzce deki başka bir haber platformu aynı haberi harfi harfine haber olarak paylaşmış kopyala yapıştır habercilik :)
Murat 1 ay önce
Eğitim Bir Sen üyesi en az 150 öğretmen Türk Eğitim Sen üyesi adaylara oy vermiş öyle görünüyor. Demek ki üyeler Eğitim Bir-Sen yönetiminden nefret ediyor.
ERSEL 1 ay önce
Bu futbolcunun defansif yönünün zayıf olduğu sadece sürati ile öne çıktığı söyleniyor...Neredeyse hiç kart görmemesi bu tezi doğruluyor...Golcülüğü zayıf, asist özelliği yok deniyor...
TUNÇ 1 ay önce
Son 6 yılını iki kulüpte gecirmiş, 4 yıldır da Tarsus i. Yurdu nda oynayan istikrarlı bir oyuncu...Ancak 10 maçta 1 gollük bir gol ortalamasıyla oynuyor...Sağ ön oyuncusu olduğu halde asist adedi de çok az...Bunun sebebi adam kovalayıp defansa yardım özelliği olabilir...Sahada göreceğiz...İnşAllah Düzcespor da faydalı ve kalıcı olur...Yürekten başarılar diliyoruz...