banner851

banner614

ÖZEL:GENÇ BİR EKİBİZ

banner619

Düzce Belediyespor Teknik sorumlusu Adnan Özel genç bir ekibe sahip olduklarını ve yeni transferleri de gençlerden seçeceklerini dile getirdi.

banner846
Spor 05.08.2015, 11:20
610
ÖZEL:GENÇ BİR EKİBİZ
banner844
2015-2016 sezonunda Düzce Süper Amatörde oynayacak olan Düzce Belediyespor hazırlıklara bu ay sonunda başlayacak.
DüzceBelediyespor Teknik sorumlusu Adnan Özel çok genç bir ekip olduklarını ve bu genç ekibin üzerine 3 veya 4  oyuncu daha alacaklarını söyledi.
Adnan Özel yapacakları transferlerde genç oyuncu tercih ederek gençlere yatırım yapacaklarını ifade etti.
DüzceBelediyespor Teknik sorumlusu Adnan Özel Akademi liglerine girmek istediklerini ve şartların oluşması halinde bunu gerçekleştireceklerini belirterek  Düzce gençliğini kurtarma peşinde olduklarını söyledi.
Düzce'de çok yetenekli oyuncuların olduğunu dile getiren Özel her kategoride çok kabiliyetli oyuncular olduğunu ve  bu oyuncuların elllerinden tutulması gerektiğini Akedemi ligi ile oyuncuların tecrübe kazanacaklarını ifade etti.
Düzce Belediyespor Teknik sorumlusu Adanan Özel Düzce Belediyespor olarak bütün alt yaş gruplarında lige girdiklerini ve  bu liglerde de başarılı olduklarını,teknik ve taktik anlamda oyuncuları daha da geliştireceklerini söyledi.
Yorumlar (1)
yönetici 6 yıl önce
hocam haklısın belediyesporu eleştiren bazı çok bilmiş kulüplerimiz var onlarda maşallah nerde gariban kulübün üst düzey futbolcusu varsa kulübün haberi olmadan transfer etmeye çalışyorlar etik bir durum değil
17°
kapalı