banner851

banner955

PANDEMİ SONRASI İLK SPOR GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

Avrupa Spor Haftası kapsamında Düzce’de korona virüs salgını sonrasında düzenlenen ilk spor gösterisinde sporcular sahnede gösterdikleri hareketlerle, ailelere sahada spor yaptırdı. Sporcuların yaptığı hareketleri uygulayan ailelerde düzenlenen gösteriye eşlik etti.

Spor 23.09.2020, 16:00 23.09.2020, 16:27
1064

Sporun tabana yayılması, hareket bilincinin her yaştan, her statüden bireyin günlük rutini haline getirilmesi ve bu alanda bilincin arttırılması amacı ile Avrupa’da çok sayıda farklı etkinliklerle kutlanan Avrupa Spor Haftası, Türkiye'de de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Etkinlikler kapsamında Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile HİS Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Avrupa Spor Haftası organizasyonu Düzce Nurettin Zafer Stadı'nda gerçekleştirildi. Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir aktivite yapamayan sporcular, Avrupa Spor Haftası etkinlikleri kapsamında gösteri düzenledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı jimnastik, güreş ve judo sporcuları katılımcılara gösteri sergiledi. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde hazırlanan etkinliklerde sporcular sahnede gösteri, ailelerde sahada spor yaparak düzenlenen gösteriye eşlik etti. Gösteriler her yaştan bireyler tarafından büyük beğeni topladı.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (0)
26
açık