banner851

banner955

RAKİP ALANYA BELEDİYE

Türkiye Voleybol 1. Lig’de mücadele veren Düzce Belediye Erkek Voleybol 5 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 14:00’de 18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda Alanya Belediyespor’u ağırlayacak.

Spor 04.01.2019, 16:25
272
RAKİP ALANYA BELEDİYE

Grupta 13 maça çıkan Düzce Belediye Erkek Voleybol 8 galibiyet 5. Sırada yer alırken, rakibi Alanya Belediyespor ise 8 galibiyetle 6.sırada yer alıyor.
 

banner844
Yorumlar (4)
Öncü spor servisine... 4 yıl önce
Voleybol takımının teknik heyet ve oyuncularını ne zaman konuk edeceksiniz. Onlara ne zaman mikrofon uzatacaksınız. Bir sorun, bir dinleyin Allah aşkına bir dinleyin...
Acilen Pasör 4 yıl önce
Bu takım 1. ligde ve ilk yarıyı 5. sırada bitirdi. Hemde her türlü olumsuz şartlara rağmen. Bu yönü ile takımı kutlamak gerekir. Bu takım şu an tek pasörle oynuyor.
Bu durum resmen rus ruletidir. Acile 2. pasör takıma kazandırılmalı.
Taraftar 4 yıl önce
Voleybol takımımız malum ekonomik sıkıntılar içinde. Basketbol şubesi gibi ekonomik açıdan "ÖZERK" ve " HÜKÜMRAN " olamadıkları için ve bir CEO'ları dahi olmadığı için bu maç ortada bile değil bence.
Zor maç 4 yıl önce
Alanya derli toplu iyi bir takım. Özellikle Rus oyuncuları ile fark yaratıyorlar. Bizim bir sıra altımızda olmaları sakın bizleri yanıltmasın. Takımımız ve teknik heyet bunun zaten farkında her açıdan zor bir maç.
27
parçalı az bulutlu