banner851

banner955

RESMEN AÇIKLANDI!

Başkanlığını Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in yaptığı Düzcespor'un günlerdir konuşulan yönetim kurulu isimleri nihayet kesinleşti. Yönetim kurulunu oluşturan isimler kamuoyuna resmen açıklandı.

Spor 11.08.2014, 15:27
510
RESMEN AÇIKLANDI!

Yapılan açıklamaya göre Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş 'in başkanlığını yapacağı , 2014-2015 futbol sezonunda bir çok takımda antrenör olarak görev yapan Cenap Taner tarafından çalıştırılacak olan Düzcespor'un Yönetim kurulu başta Selahattin Kudu olmak üzere şu isimlerden oluşuyor; İsa Eser(Mali Müşavir),Hasan Aktürk(Eski Düzcespor kulüp başkanı-Özel Eğitim Kurumları sahibi),Özkan Turan(İş adamı-SETA),Ali Dilber(Düzce Barosu Başkanı),Ahmet Durdu(İş Adamı),Ömer Arslan(Yönetici-Meclis Üyesi),Kenan Gökmen(YEYPAŞ Genel Müdürü),Murat Caymaz (Meclis Üyesi- (Çerkez Kültür Derneği Başkanı) Üyesi) Nihal Aydın (Esnaf-Belediye Meclis Üyesi ) Erdal Şahin (Yönetici) Aytekin Özdemir (Esnaf).


Murat Caymaz'ın başkan yardımcısı olarak görev alacağı bildirilirken, Selehattin Kudu’nun genel kaptan,İsa Eser’in muhasip, Ömer Arslan’ın İdari Menajer,Özkan Turan’ın genel sekreter,Ali Dilber’in ise hukuk işleri ile ilgileneceği belirtildi. Öte yandan Aytekin Özdemir,Hasan Aktürk ve Kenan Gökmen alt yapıdan sorumlu olarak görev yapacak. Düzcespor transfer komitesi ise Erol Köseer,Selahatin Kudu,İsa Eser ve Aytekin Özdemir’den oluşuyor. Düzcespor'la ilgili gelişmeleri basınla paylaşmak üzere , Düzcespor basın sözcülüğüne de Nihal Aydın yapacak.

 

 

 

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız