banner851

banner955

ŞAHİN: “DÜZCESPOR’UN YANINDA OLACAĞIZ”

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli ve Yönetim Kurulu Üyeleri 21 yıl aradan sonra 2021-2022 Futbol Sezonunda 3. Ligden 2. Lige yükselen Düzcespor’a ziyarette bulundular. Ziyarette söz alan Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin,” Önümüzdeki süreçte Düzcespor’a sahip çıkmak ve destek olmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz de Oda olarak Düzcsepor’un yanında olacağız.” İfadelerine yer verdi

Spor 27.05.2022, 14:12 29.05.2022, 13:27
582
ŞAHİN:  “DÜZCESPOR’UN  YANINDA OLACAĞIZ”

21 yıl aradan sonra 3.Lig 2’nci Grupta Şampiyon olan Düzcespor Kulübünü  Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli Yönetim ve Meclis Üyeleri  ziyaret etti. Ziyarette; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcıları Ümit Ülgen, İbrahim Canpolat, Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundu.

ŞAMPİYONLUĞUNU TEBRİK ETTİLER

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya gelen Düzce TSO yönetimi, Düzcespor’un şampiyonluğu sebebiyle yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları tebrik etti.

 HERKESİN  TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMASI GEREKİR

Ziyarette söz alan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, “Düzcepor hepimizin değeridir. 21 yıl sonra gelen şampiyonluk bizleri mutlu etmiştir. Başta Gökhan Kapoğlu olmak üzere şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Önümüzdeki süreçte Düzcespor’a sahip çıkmak ve destek olmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Biz de Oda olarak Düzcsepor’un yanında olacağız. Kulübe gelir getirici kaynakların bulunması için istişareler yaparak, tüm kesimlerle birlikte çözüm bulmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

ZİYARET ANISINA HEDİYE

Ziyaret; Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli Yönetim ve Meclis Üyeleri tarafından Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’na hediye takdimi ile sona erdi.

Öncü Spor Servisi

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız