banner851

banner614

ŞANSLARI VAR

Çilimli Belediyespor Düzce’yi iki sezondur iyi temsil ederken bu sezonda iyi takım oluşturdu. Nedim Akbulut nezaretinde çalışmalarını sürdürürken, Çilimli Belediyespor’un lige girip girmeyeceği tam bir muamma oldu.

banner619
Spor 18.05.2021, 13:10
866
ŞANSLARI VAR

Bölgesel amatör kümede ilimizi 3 takım temsil ederken Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor bu yıl yapılacak hızlandırılmış lige girmeyecek.

 Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor dilekçelerini TFF’ye gönderirken, önümüzdeki eylül ayında yapılacak olan 2021-2022 futbol sezonuna gireceklerini beyan etti. Çok kısıtlı kadro kuran Akçakocaspor ve Beyköy Belediyespor maddi yandan zor durumda olduğu için lige giremeyeceklerini ifade etti ve yeni sezonda yeniden yapılanmaya gideceklerini söylediler.

ÇİLİMLİ BEELDİYESPOR DAHA İYİ TAKIM

Son iki sezondur iyi takım yapan Çilimli Belediyespor bu yılda takıma küçük küçük dokunuşlar yaparak üzerine takviyeler yapmayı başardı ve başarılı çalıştırıcı Nedim Akbulut nezaretinde hazırlık maçlarına çıkan, bu maçlarda başarılı olan Çilimli Beledyespor neden 3.lige çıkmasın sorusu akla geldi.

Lige katılıp katılmama kararını bir türlü veremeyen Çilimli Belediyespor yönetim kurulu kara kara hesaplar yaptığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Spor kamuoyu ise Çilimli Belediyespor’un diğer takımlarda aşağı yanı yok bu yıl şanlarını kullanmasını istedi.

              

banner844
Yorumlar (1)
Vali Beye... 4 ay önce
sayın Valim Çuhallıdan girince turkuazın restorantı az ilerisnide Bahçe Kafenin eklenen devasa çatısı ki Fatma Kartal kaldırtamadı o çatıyı ve etrafına eklenen duvarları az ileride zincir market inşaatı yine az ileride hbahçe kafının devasa çatısı ki denizi tamamen kapatmış üstelik yükseltmiş..Saygılar..