banner614

SATIŞ DEĞİL DEVİR

banner619

GCT Düzce Belediyespor yeni ismi ile yeni sezona girecek olan Düzce Belediyespor Erkekler Voleybol, Basketbol ve Kadınlar Basketbol takımlarının anlaşmaları yapılırken imzalar atıldığı açıklandı.

banner846
Spor 08.07.2020, 15:39
2270
SATIŞ DEĞİL DEVİR
banner844

Düzce Belediyespor Başkanı Celal Kasapoğlu yaptığı açıklamada satış değil devir ettiklerini belirtirken kulübün borçlarını da devir ettiklerini söyledi. Kasapoğlu yeni sezonda Düzce Belediyespor’un daha iyi bir takım olacağına inandığını ifade etti.

GCT şirketinin yönetim Kurulu Başkanı Serdar Kaya ise Düzce Belediyespor’un nazik davetine teşekkür ederken dünya üzerinde pandemi nedeni ile firmaların sorunlarla karşılaştığını ve kulüplere desteklerin sekteye uğradığını belirtti. Kaya Düzce Belediyespor’a destek çıkmak için yola koyulduklarını ve yeni sezonda başarılı olmak için çaba göstereceklerini taşın altına ellerini koyacaklarını, Türk sporunu destekleyeceklerini ifade etti.

Yeni adı ile GCT Düzce Belediyespor adı altında yeni sezonda mücadele edecek olan GCT Düzce Belediyespor’un Sportif Direktörü Kadir Dağ ise yeni sezonda hem kendi gençlerini hem de Düzce Belediyespor’un gençleri ile Türk sporuna hizmet edeceklerini belirtirken iyi sporcular yetiştireceklerini söyledi. GCT Düzce Belediyespor ile tekrar anlaşan  antrenör Hamit Sakal ve Levent Görür tekrar anlaştıkları için sevinçli olduklarını söylerken Efeler Ligine çıkmak için çalışacaklarını belirtti.

Yorumlar (5)
geçmiş olsun 11 ay önce
3 tane 1.lig takımını sadece borçlar karşılığında satm....pardon devretmişler:)
mustafaa 12 ay önce
Syn kasap oğlu bildiğin işi yap bilmediğin her spor dalına el attın ve batırıp gectin simdide diğer spor dallarını har vurup harman savurdun
zafer 12 ay önce
Yakında memleketi de satarlar! pardon devrederler diyecektim dilim şey oldu :))
Mete 12 ay önce
Celal kasapoğlunu görünce yine ne satıyor acaba diyor insan :)
Orhan Karadağ 12 ay önce
GCT nin açılımını yazacak kadar haber portalı olamadın yeni Öncü..
16°
parçalı az bulutlu