banner851

banner614

SICAK PARA ŞART

Düzcespor TFF 3. Lig 4. Grupta sezonun ilk yarısının son 4 maçını oynadıktan sonra sezon arasında ara vermeden 2. yarı hazırlıklarına başlayacak.

banner619
Spor 22.12.2020, 11:49
1168
SICAK PARA ŞART

Temsilcimiz Düzcespor’un, sezonun ilk yarısında kalan son 4 maçını oynamasının ardından çalışmalara hemen başlayacağı öğrenildi. TFF 3. Lig 4. Grupta 24 Ocak 2021 tarihinde 2. yarı başlayacak. Düzcespor yönetim kurulu Kemal Kılıç’ın isteği doğrultusunda transferlerini gerçekleştirmek istiyor. Ancak bu transferleri yapabilmek için sıcak paraya ihtiyaç duyulduğu gelen haberler arasında yer alıyor. Şirketleşmede pay sahibi olan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, sivil toplum örgütleri ve Düzcespor Kulübü başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya gelerek bir durum değerlendirmesi yapması bekleniyor.

SPORTMENCE PROGRAMINDA SORU YAĞMURU

Her hafta Pazartesi akşamı Öncü TV ekranlarından yayınlanan Sportmence programında izleyenler programı adeta soru yağmuruna tuttu. Ortak görüşün Düzcespor’un şampiyonluğu olduğu amaçlanan programda “Düzcespor’un şampiyon olabilmesi için mutlaka transfer yapılması gerektiğinin altı çizildi. Yoğun ilginin gösterildiği Sportmence programında spor otoriteleri tarafından Düzcespor’un sıcak paraya ihtiyaç duyduğu, bütün Düzce ilinin taşın altına eline koymasının sadece Düzcespor yönetim kurulu ile bu işin olmayacağı şehrin tek yumruk olunması istendi. Taraftarlar tarafından takvimin çok sıkışık olmasından dolayı bugünden itibaren transfer çalışmalarının başlatılması gerektiği belirtildi. Şirket ortakları ve Düzcespor yönetim kurulunun mutlaka bir araya gelmesi gerekiyor. Taraftarlar tarafından birlik olunmadığını belirtilerek “Her yıl bir başkan küstürülüyor daha sonra kulübe başkan bulamıyoruz“ ifadeleri kullanıldı.

banner844
Yorumlar (2)
TUNÇ 10 ay önce
Transferde az ama öz oyuncu alınmalı...Geldiğinde direkt katkı sağlayacak ve ilk 11 oyuncusu olacak 4 isim bizi şampiyonluğa götürebilir...
Mehmet arı 10 ay önce
Aybeb çok doğru şimdiden transfere başlanmalı çok eksik oyuncu var.