banner851

banner614

ŞİMDİ TOP BELEDİYEDE

banner619

Düzce ili şehir içi otobüslerinin Düzce belediyesi tarafından renk seçimini Düzce halkına bırakırken yapılan araştırmada Düzce halkının otobüslerin kırmızı-lacivert olması gerektiğinde uzlaştığı görüldü.

banner846
Spor 05.03.2020, 17:41
1741
ŞİMDİ TOP BELEDİYEDE
banner844
banner785

Düzce Belediyesinin şehir içi otobüslerinin hangi renk olsun demesi üzerine yapılan araştırmada Kırmızı lacivert olmasının daha çok istendiği öğrenildi. Düzce Öncü haber olarak şehir merkezinde yapılan ankette Kırmız lacivert olmasının hiçbir sakıncası olmadığını söylenirken Kırmızı üzerine lacivertin daha iyi olacağı söylendi. Yapılan araştırmada Düzce ilinin büyük çoğunluğunun Kırmızı lacivert olmasını isterken topun Düzce belediyesinde olduğu son kararı Düzce belediyesinin vereceği bilgine ulaşıldı.

 DÜZCESPOR MOBİL ARAÇI FAALİYETTE

Düzcespor mobil satış aracının hazır hale getirildiğini bu hafta Aksarayspor maçında faaliyete geçeceği öğrenildi. Düzcespor mobil aracının hafta içinde ilçelere gideceği buralarda satışların yapılacağı öğrenilirken taraftarların bu mobil aracından alışveriş yapılması istendi. Düzcespor mobil aracına ilginin fazla olacağı tahmin edilmekte.

Yorumlar (4)
şahinbey 1 yıl önce
kırmızı lacivert en büyük düzce yakışır benim şehrime
Ulaştırma 1 yıl önce
Şöförlerde seçici olun torpille alınan adli sicili suç dosyası kabarık şöförlere halkı emanet etmeyin
Yolcu 1 yıl önce
Ulaştırmaya cevap nedense her otobüs haberinde senin sesin çıkıyor Bi yaran varsa git belediye binasına sana sicil kaydı gösterirler bıkmadınmı papağan gibi hep aynı şeyleri yazmaktan
15°
açık