banner851

banner614

SİVRİKAYA ŞAMPİYON

banner619

Atıcılıkta Düzceli sporcuların başarıları devam ediyor. Türkiye Double Trap Şampiyonası’nda Düzceli sporcular bir şampiyonluk, bir üçüncülük, bir de beşincilik elde etti.

banner846
Spor 01.06.2014, 11:09
163
SİVRİKAYA ŞAMPİYON
banner844

Mersin'de düzenlenen ve yaklaşık 200 sporcunun katıldığı Türkiye Double Trap Şampiyonasında Düzce’yi temsil eden Servet Sivrikaya şampiyon olarak Düzce’ye yeni bir gurur yaşattı. Düzceli atıcılardan Beytullah Balkancı üçüncülüğü ve Cihat Çelebi'de beşinciliği elde etti.Menajer Arslan Sivrikaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, sporcuların özverili şekilde çalıştığını ve önemli başarılara imza attığını belirtti.


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci de sporcular adına Menajer Arslan Sivrikaya'ya teşekkür ederek, "Düzce'ye çok büyük bir gurur yaşattı. Çok fazla antrenman yapamamasına karşın, böyle bir başarı elde ederek hem bizi memnun etti, hem de Düzce'nin adını bir kez daha duyurdu. 10 gün sonra Almanya'nın Münih kentinde düzenlenecek Avrupa şampiyonasında kendisine başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

 

 

Haber;G.Tekinalp

 

 

 

Yorumlar (0)