banner851

banner614

SKANDAL!

banner619

30 kişilik Düzcespor kafilesi yarın Bayrampaşaspor ile oynayacağı maç için İstanbul’a küçük otobüsle, 15 kişilik Düzce Belediyespor basketbol takımı ise büyük otobüs ile deplasmana gitti.

banner846
Spor 13.10.2017, 18:54
1266
SKANDAL!
banner844

Edinilen bilgiye göre, bugün iki farkı deplasmana giden takımlara verilen otobüslerin büyüklüklerindeki tezatlık spor kamuoyunda büyük tepkilere neden oldu.

Spor yorumcuları ve taraftarlar bunun bir ayrımcılık olduğunu büyük otobüsün Düzcespor’a tahsis edilmesinin daha doğru olacağını savunurken basketbol takımın kafilesinin az olduğundan dolayı küçük otobüsün basketbol takımına verilmesinin daha doğru olacağı belirtti.

Düzcespor futbol takımının her zaman öncelikli olmasını beklenirken bazı idarecilerin ‘takım ayırdıklarını biliyoruz. Düzcespor kafilesi daha fazla basketbol takımın kafilesi daha az bunu bilmemek düşündürücü. Bu bir skandal’ diye tepki gösterdi.

Yorumlar (9)
cihan 4 yıl önce
biri düzce sporun otobüsü diğeri düzce belediye sporun otobüsü ikisi de ayrı klüp otobüslerde kulüplere ait
yakup 4 yıl önce
düzce resmen sahipsiz ilin takımına bile otobüs vermeyen bir belediye daha ne diyelim. komşu illerde belediye semt takımlarına bile otobüs tahsis ederken güzel şehrim düzce sporda sahipsiz resmen
Salon sporu 4 yıl önce
Belediye doğru olanı yapıp salon sporlarına önem veriyor. Bu amatör branş kabul edilen basketbol ve voleybol şehirimizin yüz akıdır. Unutmayın ki bu sporlara gönül vermiş binlerce insan var. Artık belediyenin yakasından düşün.
Birisi 4 yıl önce
Az masraf edin de kendinize istediğiniz gibi bi otobüs alın o zaman.
Volkan 4 yıl önce
Yani basket ligde çok iyi seviyede birde boyları uzun sıgmıyorlar.bende olsam basketi buyuk otobüsle gönderirdim.düzce spor haketmiyor demekki.
Amatör sporcu 4 yıl önce
Basket takımı gitsin küçük otobüs ile Düzcespor büyük otobüs ile gitmesi gerek ayıp Belediye ayıp....
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Demekki basketbol takımı daha başarılı :)
82 Beyköy 4 yıl önce
Beter olun sonunuz zaten küme den de beter
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın