banner851

banner614

SON DURUMU YERİNDE GÖRDÜ

Vali Ali Fidan, bugün sahadaydı. Fidan, Spor yatırımlarını inceleyerek son durumu hakkında bilgi verdi.

banner619
Spor 29.02.2016, 17:05 29.02.2016, 19:40
1802
SON DURUMU YERİNDE GÖRDÜ

 Vali Ali Fidan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ait yatırımların son durumunu yerinde gördü.  Bir süre önce geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen Vali Yardımcısı Kazım Karabulut’un da eşlik ettiği Vali Fidan'ın inceleme gezisinde kurum müdürleri de hazır bulundu.  

Kalıcı Konutlar'daki yapımı tamamlanan yüzme havuzu gezen Fidan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Feyzullah Dereci’den bilgiler aldı. Burada basın mensuplarına açıklama yapan Fidan, yüzme havuzunun tamamlanarak hizmete girdiğini belirtti.

Fidan, “Bugün gençlik spor il Müdürlüğü’müzün yatırımlarını bakalım istedik. Önce yüzme havuzumuzu gezdik. Yüzme havuzumuz tamamlandı. Resmi açılışını bilhare yapacağız ama şuanda hem sporcularımızın hem de vatandaşlarımızın kullanımına açık. Orada bir eksik kalmadı. sadece bir çevre düzenlemesi için çalışılıyor.”dedi.

Fidan, 2 bin 500 kişilik spor salonu ile ilgili de şunları kaydetti: “Spor salonumuz 3 ayrı salondan oluşuyor. Buranın bir çok imalatına müdahalemiz oldu. Zemin yanlış yapılmıştı, sökülmesini istedik. Eksikliklerin giderilmesi için yazı yazdık. Onlar yapılıyor. Aksayan yerler tamamen giderilecek. Düzce’de böyle bir salona çok ihtiyaç var. Yüzme havuzu tamamlandı. Spor salonu ve Şıralık tesisi de bitince Düzce’de sporcuların daha iyi ortamda spor yapacakları tesisler olacak.”

Kalıcı Konutlar’ın ardından Vali Ali Fidan Şıralık Mahallesi’ne geçti. Burada incelemelerde bulunan Fidan, Şıralık’ı Spor Merkezine dönüştürmek istediklerini belirtti.

Fidan, “Şıralık tesislerinde sahalarımız vardı. 750 kişilik soyunma odaları yapıyoruz. Bu alanı şuanda yapılanlarla değil de daha çok burayı spor merkezi gibi amatör sporun gençlerimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Bilindiği gibi burada Fenerbahçe’nin yapacağı bir bölüm var. Belediyemiz Düzcespor için tesis yapacak. Bu alana bizim ayrıca atletizm pisti, tenis gibi burayı zenginleştirerek spor merkezine dönüştürmek istiyoruz. Çalışmalarımız planladığımız gibi devam ediyor. İnşallah kısa zamanda tamamlanır.”dedi.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (3)
AS 6 yıl önce
ŞU BELEDİYE BAŞKANI VALİNİN ÇALIŞTIĞININ YARISINI ÇALIŞSA DÜZCE İHYA OLUR.
Düzcesever 6 yıl önce
Sayın Valimizin ve diğer kurum müdürlerinin yapılan projelerle bu şekilde ilgilenmesi bizleri gururlandırdı. bu şekilde yatırımlar heba olmuyor. ilgi alaka ve üzerine düşünce daha iyi projeler çıkıyor.
Düzceli 6 yıl önce
Sayın Valimizin , gençlere yönelik yatırımları yerinde incelemesi bir an halkın hizmetine sunulması için yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.