banner851

banner955

SON MAÇTAKİ OYUN BEĞENİLDİ

Düzcespor’un Silivrispor karşısındaki oynadığı oyun taraftarlar ve sporseverler tarafından çok beğenildi. Takımımızın sergilediği muhteşem oyun sonucunda net gol pozisyonlarının değerlendirilememesinden dolayı maalesef galibiyet sevinci yaşayamadık.

Spor 14.10.2020, 12:29 14.10.2020, 12:36
274
SON MAÇTAKİ OYUN BEĞENİLDİ
banner1032

Düzcespor, geçtiğimiz hafta oynadığı Silivrispor maçında mükemmele yakın bir oyun ortaya koyarak, bitiricilik eksikliği nedeniyle tüm Düzceli taraftarlara saç baş yoldurdu. Düzcespor oyuncularından Metin, Ömer Faruk, Nevzat, Yusuf, Mutlu ve Malik, bulduğu %100 gol pozisyonları değerlendiremeyerek, maçın çok farklı bir skorlar lehimize sonuçlanmasını engellediler. Takımımızın rakibimiz Silivrispor’u kendi yarı sahasına hapsetmesine rağmen bir türlü galibiyet golüne ulaşamadık. Bunun üzerine kalemizde ani bir Silivrispor atağıyla 3. golü Sıddık sayesinde önledik. Sıddık yaptığı kritik müdahale ile topu kale çizgisinden son anda çıkararak golü engelledi. Takımımız, Silivrispor karşısında iyi oyununu skora yansıtamazken, şansın bizim yüzümüze gülmemesiyle birlikte 2 puanı Silivri’de bırakmak zorunda kaldık.

Bu oyun bize şampiyonluğu getirir

Düzcespor’un geçtiğimiz hafta gibi her hafta daha iyiye gitmesiyle birlikte böyle güzel bir oyunu sahaya istikrarı bozmadan yansıtması sonucunda şampiyonluk bir nefes uzağımızda gözüküyor. Oyuncularımızın son derece motive ve şampiyonluk yolunda inancının tam olması halinde güzel ve güneşli günlerin çok yakında olacağı tahmin ediliyor. Taraftarlarımızın oyuncu grubuna ve teknik ekibe güvenin tam olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

banner844
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu