banner851

banner614

“SPOR KOMPLEKSİ İÇİN TİTİZLİKLE ÇALIŞIYORUZ”

Düzce’ye modern bir spor kompleksi kazandırmak için kolları sıvayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tesisin yükseleceği Şıralık bölgesindeki alanda incelemelerde bulundu. Başkan Özlü, tesisle ilgili “Vatandaşlarımızla paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

banner619
Spor 06.02.2021, 11:22
709
“SPOR KOMPLEKSİ İÇİN TİTİZLİKLE ÇALIŞIYORUZ”

Görevine gelmesinin ardından 18 Temmuz Stadyumu’nu bulunduğu yerden Şıralık’a taşıyarak modern bir spor kompleksi projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlayan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz günlerde de konu ile ilgili Ankara’da temaslarda bulunmuştu.

Özlü ve Düzce heyeti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek proje hakkında görüş alışverişinde bulundu. Olumlu geçen görüşmenin ardından Başkan Özlü, “Düzce için çalışmaya devam” mesajı verdi.

Özlü, dün de ekibiyle birlikte Şıralık’a giderek 8 bin 181 kişi kapasiteli stadyumun da içinde yer alacağı proje alanında incelemelerde bulundu.

Projenin üzerinde titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Özlü, “Düzcemiz için üzerinde titizlikle çalışmakta olduğumuz Şıralık Spor Kompleksi'nin çalışmalarını yerinde takip ettik ve incelemelerde bulunduk.

Kompleksimizi siz değerli vatandaşlarımızla paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz” açıklaması yaptı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
DÜZCESPOR SEVDALISI 8 ay önce
8 bin kişilik stad kime yeticek acaba? ilk başta 15 bin kişi dendi ayrıca şıralığa yapılınca maç günü merkezden ücretsiz ring seferleri yapılması lazım inşAllah bunları düşünerek karar vermişlerdir
Muhtar Kent 8 ay önce
Öncü Haber gelin bi seferberliğe aracılık edin. Bütün mahallelerde bir kampanya başlatın. Bütün haneler el birliği ile mahallesini temizlesin. Konutlardakiler kent ormanını. Bu bilinç okulda verilmez. Yaparak yaşayarak yaşatarak öğrenilir!
Ali 8 ay önce
İşiniz Film foto.8bin kişilik stadyum nedir ya?alay mı ediyorsunuz