banner851

banner955

SPOR KOMPLEKSİ KURACAĞIZ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Kalıcı Konutlar da bulunan Erguvan Sosyal Tesislerinde Akparti Belediye Başkan adayı ve Bilim Sanayi ve Teknoloji eski bakanı doktor Faruk Özlü gazeteciler ile bir araya geldiği yemekli toplantı da Düzcespor ile ilgili önemli konularda açıklamalarda bulundu.

Spor 11.01.2019, 11:07 11.01.2019, 16:38
3304
banner1032

Düzcespor Anonim Şirketinin kurulması ile ilgili görüşlerin olduğunu belirten Özlü sözlerine şöyle devam etti. “Düzcespor’un dört milyondan daha az borcu var. Düzcespor’u çalışıyorum epey bilgi aldım. İstanbul’da görüşmeler yaptım . Bu işi bilenlerle de görüştüm. Düzcespor’da daha önce görev almış arkadaşlarla da görüştüm. Düzcespor ile ilgili önümüzdeki günlerde daha net söylemlerde bulunacağım. Düzcespor’u bırakmayacağız sahip çıkacağız. Birden fazla alternatif var.  Düzcespor Anonim Şirketinin kurulması ile ilgili görüş var bunu değerlendireceğiz” dedi.

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım ile de görüştüğünü belirten Faruk Özlüeski Fenerbahçe başkanımız ile de görüşmüştüm. Düzce’ye gelmek için bizden haber bekliyor onu davet edeceğiz. Onunla istişare edeceğiz” dedi.
Düzcespor için Stadyum, Otel ve AVM projemiz var diyerek sözlerine devam eden Akparti Belediye Başkan adayı Doktor Faruk Özlü “Düzcespor’a stadyum ile ilgili daha önce çalışma başlatmıştık.  Karayolları genel müdürlüğünden kalıcı konutlarda taş ocaklarının olduğu bölgeden yaklaşık 160 dönümlük bir araziyi devir aldık. Arazi bizde fakat yanda orman bakanlığına ait yer var, orman bakanlığından bu yerin devri için görüşmelerimiz sürüyor. Düzcespor için burada bir spor kompleksi kuracağız. Önümüzdeki dönemde Düzcespor için bir güzel projemiz var , stadyum, otel ve bir AVM’den oluşan bir projemiz olacak bunu sizlerle paylaşacağım. Bu ay sonunda sizlerle paylaşacağım” dedi.

Düzcespor yönetiminde Belediyeden yönetici olmayacağını vurgulayan Özlü  “benim görüşüm Düzce Belediyesinin Düzcespor yönetiminde olmamasıdır. Belediye olarak, devlet olarak sporu destekleyelim, önünü açalım fakat biz yönetmeyelim. Yönetimde bu işi bilen zevk alan arkadaşlarımızın olması biz belediye olarak ise yönetim de olmayalım, destekleyelim. Belediye den yönetici olmayacak”dedi.

Düzcespor için kalıcı sürdürülebilir çözümler için çalışacağını söyleyen Faruk Özlü “bağışlar kalıcı olmuyor, destek ama sürdürülebilir değil, bizim aradığımız sürdürülebilir olmasıdır. Şirket konusu önemli büyük kulüpler her biri şirket şeklinde çalışıyor. Ben sürdürülebilir kalıcı çözümler yanındayım. Düzcespor’un kalıcı sürdürülebilir bir geliri üzerine çalışacağım. Düzcespor’un alacakları var borçları var. Borçlarının vadesi var alacaklarının üzerinde temlik olanlar var bunları tek tek çalıştım. Düzcespor ile ilgili önerim geçici değil kalıcı sürdürülebilir çözümler olmalıdır. Bağışlar bir yere kadar sürekliliği yok” dedi.

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım’ın Düzce’de bir mahalle yada caddeye isminin verilmesi amaçlı soruya ise Faruk Özlü şu şekilde cevapladı “ Aziz beyin Düzce’ye çok hizmetleri var. Düzce’de bir caddeye yada mahalleye aziz yıldırım ismi verilmesi yakışır şık olur” diyerek sözlerini tamamladı.

SPOR SERVİSİ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (53)
Düzceli 4 yıl önce
Aziz Başkan düzcemizin başına gelsin yeni stadyumun isimide Aziz Yıldırım’ spor kompleksi olsun
bilirkişi çobandan 4 yıl önce
sayın bakanım düzcespor küme düşüyor siz önce cenazeyi kaldırın sonra diğerlerini yaparsınız.bu takım transfer yapmazsa küme düşer ondan sonrada bal liginden çıkmak daha zor
VATANDAŞ 4 yıl önce
KREMPARK AVM,NİN GİRİŞİNDEKİ GECE KONDU BÜFELER GÖZ ZEVKİMİZİ BOZUYOR BAKANIM, BUNLARI KALDIRACAKMISINIZ.
Komunizm 4 yıl önce
Simdi Duzcenin boyle bir projeye ihtiyaci oldugunu dusunmuyorum , daha mega projeler sunulmasi gerekiyor egitim , is ve kulturel(konser, tiyatro , kamp etk8nlikleri , kluplerin daveti ) , doga turizmi anlamda ne gibi faaliyetleriniz olacak
Vatandaş 4 yıl önce
Standyumlar halkı uyutmak için. AVM ler alışveriş boş vakit öldürme mekanları. Oteller malum. İş kapısı oluşturun. Teknokente destek olun. Üretimi destekleyin. İşsizlik böyle azalır toplum böyle kalkınır avm otel stadla değil. Tribüne oynamayın.
Semih Sertoğlu 4 yıl önce
Yav yeter artık her seçimde avm otel futbol sahası yaptınız bunlardan geçilmiyor düzce hava alanı istiyoruz sayın bakanım :)
Can . D 4 yıl önce
SAYIN ÖZLÜYÜ BU KONUDA DESDEKLIYORUM UMARIM DEDIKLERINI YAPAR VE BIRTEKDE ISDEGIM SU DÜZCE AKCAKOCA HENDEK SAKARYA BOLU ARASINI SU ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERDEN KURTULSAKDA YENI MODERN HALK OTÖBÜSLERIYLE YOLCULUK YAPSAK ILDEN ILE VE DURAKLAR AVRUPADAKIGIBI MODERN OLSA OTÖBÜSLERIN GELIS SAATINI BILDIREN LET SAATLI OLSA DURAKLARDA SONDERECE KIRILMAZ CAMLI OLSA SÜPER OLUR CÜNKÜ VATANDAS KIRMAYI DÖKMEYI SEVIYO DEVLET HIZMET YAPAR ONLAR KIRAR
Ccc 4 yıl önce
Klub borctan battıktan sonra kurarsiniz ve kendiniz oynarsiniz !
Can . D 4 yıl önce
BORC DAN BATDIYSA KURTARILMASIDA AYNEN OLUR
vatandaş 4 yıl önce
Merak etme süper ligde olduğu gibi onların borcunuda devlet üstlenir yapılandırır. Futbolcular ferrarilerde mankenler ile gezer paralarıda senin vergilerinle ödenir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur