banner851

banner614

'SPOR TESİSLERİ BURAYA YAPILSIN'

banner619

Sportmence programın bu haftaki konuğu teknik adam ve eğitimci Kenan Şereflioğlu’ydu. Şerfioğlu, kaldırılması düşünülen Düzce 18 Temmuz Stadı, Nurettin Zafer ve 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nun Aziziye Mahallesi’nde bulunan fidanlık arsasına yapılması gerektiğini söyledi.

banner846
Spor 04.08.2020, 12:17 04.08.2020, 12:23
1219
'SPOR TESİSLERİ BURAYA YAPILSIN'
banner844

Öncü TV ekranlarında pazartesi akşamları, Mustafa Yıldırımı’ın sunumuyla yayınlanan Sportmence programına konuk olan teknik adam ve eğitimci Kenan Şereflioğlu, Düze’nin spor hayatı için yeni bir öneri sundu. Şereflioğlu, Düzce 18 Temmuz Stadı, Nurettin Zafer ve 18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nun Aziziye  Mahallesi sınırlarında bulunan fidanlık bölgesine yapılmasının daha doğru olacağını söyledi. Şereflioğlu, bu tesislerin Düzce ilinin can damarı olduğunu  ve şehir merkezinde olmasının daha doğru olacağını söylerken  Şıralık’ta olması halinde takımların ve sporcuların zorlanacağını belirtti.

DÜZCE BECEREMEDİ

Sportmence programında konuşan Şereflioğlu, Düzcespor’a büyük haksızlık yapıldığını ama nedense Düzce ili bir  araya gelemediğini söyledi. Tecrübeli teknik adam, Düzce 18 Temmuz Stadı’nın 4 büyük takım taraftarları ve çeşitli siyasi partilere mensup vatandaşların  buluştuğu yer olduğunu söylerken “Düzcespor, insanları 18 Temmuz Stadı’nda bir araya getiriyor”, diye stadın birleştirici gücüne vurgu yaptı.

Yorumlar (5)
ilker Karaarslan 13 ay önce
en iyisi bağlantı yolu kasrının karşı yada yüzme havuzunun olduğu cevre yoluna yapılması daha musait
Murat Aydın 13 ay önce
Çok doğru Kenan hocam aklınla bin yaşa..
vatandaş 13 ay önce
Hastanenin yanında o gürültü çekilmez.
Böyle saçma talep duymadı 13 ay önce
Aziziye’ye taşınmasının hiç bir anlamı yok. Şıralık uzaksa olduğu yerde kalsın. Şehir merkezindekini yıkıp, şehir merkezine yenisini yapmak tamamen saçmalık.
Birbilen 13 ay önce
Biraz ikeriyi düşün 10 yıl sonra fidanlık şehirin göbeği olur bi daga mı yıkılıcak şıralık olur çevre yolu olur şehrin biraz dışında olnası gerekir hem oralarda hareket artmış olur. Bilmeden konuşmayın