banner851

banner955

Süper Amatör'de heyecanlı bekleyiş

2008-2009 Süper Amatör lig 9 Kasım Pazar günü start alıyor. Kulüpler yaptıkları transferler ve hazırlık maçları ile sezona hazırlanmaya devam ediyor.

Spor 04.11.2008, 17:42
208
Süper Amatör'de heyecanlı bekleyiş
banner1032

Düzcespor' unda 3.Lig'e yükselmeden önce mücadele ettiği Süper Amatörde geçen yıl, sadece ikincilik için mücadele eden Süper Amatör Takımları bu sezon birincilik için kıran kırana mücadele edecekler. Lig' te favori takımlardan Düzce Belediyespor Düzcespor' dan Yunus, Selçuk, Fatih, Mudurnuspor' dan Mustafa, Akçakocaspor' dan Öneri renklerine bağlarken, Çilimli Belediyespor' la yaptığı hazırlık maçını 2-1 kazandı. Çilimli Beldediyespor, sezon açılışından bu yana sakat ve eksik oyuncularla uğraşıyor. Transferlerde de boş durmayan takım Düzce Gençler Takımından Özgür. Kurukavakspor' dan Cezmi, Yığılca Belediyespor' dan Mesut, Ömer, Osman, Kaynaşlı Belediyespor' dan Sezgin' i kadrosuna kattı. Yaptığı hazırlık maçlarında Çilimli Belediyespor, Düzce Belediyespor' a 2-1 yenilirken, Gümüşova Belediyespor' u 2-1 ve son maçında 1. Amatör Lig A Grubu'nda mücadele edecek olan Köprübaşıspor' u 9-0 yendi.

Favori görülen takımlardan birisi olan Gümüşova Belediyespor da geniş bir kadroya sahip. Takım oluşturmak konusunda bu yönde zorluk çekmeyen Gümüşova Belediyespor, Beyköy Belediyespor ' a 6-1, Çilimli Belediyespor' a da 2-1 yenilmişti. Süper Amatör Ligin ilk haftasında Düzce Belediyespor Kaynaşlı Belediyespor ile, Gümüşova Belediyespor ise Cumayeri Belediyespor ile karşılaşacak.

banner844
Yorumlar (0)
16
kapalı