banner851

banner614

TAKIMIN BAŞINA GÖKHAN SEVİM GETİRİLDİ

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan Düzce’nin köklü Kulüplerinden Hamidiyespor, 2021- 2022 futbol sezonunda Düzce Süper Amatör Ligi’nde şampiyon olup Bölgesel Amatör Lig’e çıkmanın hesaplarını yapıyor. Kırmızı-beyazlı kulüp, Başkan Erdin Bilgin ve yönetim kurulu yeni sezon için başlattıkları transfer çalışmalarında takımın başına teknik sorumlu olarak Gökhan Sevim’i getirdi.

banner619
Spor 18.09.2021, 17:31
970
TAKIMIN BAŞINA GÖKHAN SEVİM GETİRİLDİ

50. kuruluş yılını kutlayan Düzce’nin köklü futbol takımı olan Hamidiyespor, oynayacağı 2021-2022 Düzce Süper Amatör Küme’yi şampiyon olarak bitirip, Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı hedefliyor.

Erdin Bilgin başkanlığındaki Hamidiyespor, bu hedefle başlattığı transfer atağında ilk önce takımın başına genç bir isim olan Gökhan Sevim’i teknik sorumlu olarak getirdi.

Her iki tarafın anlaşma sağladığı bu transfer ile yola çıkan Hamidiyespor, futbolcu kadrosuna da yeni isimler katmayı sürdürüyor. Kırmızı beyazlı takım, tecrübeli bir isim olan İlhan Aydın ile anlaşarak sözleşme yaptı.

Transfer sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanı Erdin Bilgin, "Mazimize,50.yılımıza yakışır güzel bir sezon yaşamak istiyoruz, hedeflerimiz doğrultusunda başarılı futbolcu İlhan Aydın'ı kadromuza kattık. Transferlerin devamı gelecek. Şampiyon olmanın  yanı sıra Bölgesel Amatör Lig’e çıkmayı hedefliyoruz” dedi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)