banner851

banner614

TARAFTAR İSYANDA!

banner619

Düzcespor yönetim kurulu sezon başı taraftara verdiği otobüs desteğini geri çekti. Düzcespor taraftar grubu Cuma günü Düzcespor yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonunda olumsuz yanıt alınca isyan bayrağının çekildiği görüldü.

banner846
Spor 28.10.2017, 13:38
1214
TARAFTAR İSYANDA!
banner844

Düzcespor ile Kemerspor' un yarın (29 Ekim) oynanacak olan mücadelesi için Düzcespor yönetim kurulunun verdiği sözde durmadığını söyleyen Kırmızı Şimşekler taraftar grubu şöyle konuştu; ‘’Bizlere verilen sözler yerine gelmedi ama ne olursa olsun kendi imkanlarımızla Kemerspor deplasmanına gideceğiz.’’

Düzcespor taraftar dernek yönetim kurulu üyesi Haşim Saray yaptığı açıklama ise; ‘’Başkanımız Cihat Algün ile yaptığım görüşmede daha önce deplasmana verdiği otobüs sözünü hatırlattım ama kendisinin bana bisikletle gidin cevabı verdi bende kendisine teşekkür ettim’’ dedi.

Haşim Saray, Düzcespor taraftarı olarak kendi imkanlarıyla Kemerspor deplasmanına gideceklerini ve Düzcespor’ u destekleyeceklerini söyledi.

Diğer yandan Saray, Düzcespor taraftarı ile Anıtpark meydanında toplanarak Kemerspor deplasmanı için  bu gece yola çıkacaklarını ve yönetimin bu davranışını da protesto ettiklerini ifade etti.
 

Yorumlar (10)
DÜZCELİYE CEVAP 4 yıl önce
BİLADER BİZ GİTTİK DEPLASMANA NE AÇ KALDIK NEDE SUSUZ MAÇA PARASINI VERİP GİRDİK KIRMIZI ŞİMŞEKŞELER TARAFTARLAR DERNEĞİ OLARAK
TARAFTARA SAGİP ÇIKMAYAN 1 OTOBÜS DAHİ VERMEYEN BAŞKAN İSTEMEYİZ
Dzceli 4 yıl önce
Cihat Algün hem 3 milyon para versin Düzcespor adına şampiyonluk için elinden geleni yapsın sizde Kırmızı şimşekler olarak bedava maç bedava deplasman taraftar takıma destek olur parayı vermeden herks bağırır deplasmana gider.
Düzce'li 4 yıl önce
Madem derneğiniz var büyük bir taraftar gurubusunuz takımın zor günlerden geldiği de ortada toplanın siz gidin hem maça bedava gir hem bedava deplasmana git güzel bi taraftar sahip çıkmasiymis herkes çok güzel Düzcespor'luymuş.
BURAK CAN POLAT 4 yıl önce
Çekirdekci tayfada bulunan arkadaş sayın algün verdigi sözleri tutsa bu taraftar aglamaz buna emin olum KIRMIZI ŞIMŞEKLER düzce sporun bel kemigidir!
Arnavut Orhan 4 yıl önce
Sen on lira ver çekirdeğini ye yorum bile yapma.çekirdekçi....
belediye ye 4 yıl önce
zamaninda klube baskan adayi cikmadiginda herturlu destege haziriz diyen belediye yonetimi il yonetimi yada diger canli is adamlari neden simdi cihat algun u yalniz birakiyorsunuz..adam okadar para harcadi otobusu de siz verin.neredesiniz?
çekirdekçi maraton sağ 4 yıl önce
kendi imkanlarınızla gidin o zaman, türkiyede hiç bir taraftar gurubu bu kadar ağlayıp sızlamıyor. Herşeyi devletten beklemeyin.
Orhan 4 yıl önce
Istifa istifa istifa istifa istifa istifa istifa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın