banner851

banner614

TARAFTAR TEPKİLİ

banner619

Düzcespor taraftarları tarafından TFF ye tepkiler devam ediyor.. Taraftar 2 yıldır kendilerine yapılan haksızlığın durmasını istedi.

banner846
Spor 19.05.2018, 14:02 19.05.2018, 16:42
1873
TARAFTAR TEPKİLİ
banner844

Düzcespor taraftarlar TFF tarafından yapılan haksızlıkları sıralayarak ‘Cezalar artık tak etti’ dediler.

Taraftarlar; “Geçen yıl yaşanan Dersimspor- Çatalcaspor müsabakasında yapılan haksızlık, bu yıl yapılan transfer yasağı, sezonda verilen haksız para ve seyircisiz cezaları yarı final maçında verilen cezalar.”
 
Düzcespor taraftarları 22 Mayıs Salı günü açıklanan final maçını daha sonra Perşembe gününe alınması tam bir komedi diyerek, “Geçen sene komşumuz Zonguldakspor final maçını Pazar günü oynamıştı şimdi neden Perşembe günü. Düzcespor bundan böyle lobi oluşturması gerekir Perşembe günü yapılan maçta taraftar sayısı Pazar gününe göre az olur. TFF yoksa taraftar gelmesin mi demek istiyor” diye ifade ettiler.

Düzcespor taraftarları 24 Mayıs Perşembe günü yapılacak final maçı için yoğun organize yaptıkları ve Balıkesir’e tam bir çıkarma yapılacağı belirtildi.

Yorumlar (2)
şahin 3 yıl önce
TFF ye düzce balıkesir 390km bayrampaşa balıkesir 396km kocaeli düzce 106km bayrampaşa kocaeli 112km ankarademir-diyerbakır -istanbul kaç km?adalet nerde şimdi madem eşitlikse niye düzce maçı kocaeliye verilmedi.
Düzceli 3 yıl önce
Tff nin artık tek kozu kaldı oda hakemler ne kadar engellerseniz o kadar bileniyoruz bilesiniz alayınızı sahada ezecez Düzcesporu bu saatten sonra UEFA bile tutamaz...