banner851

banner955

TARAFTARLAR BİLETLERİNİ ERKEN ALMAYA BAŞLADI

19 Aralık Pazar günü Düzce 18 Temmuz Stadında oynanacak olan, Düzcespor- Yomraspor maçının biletleri dünden itibaren satışa çıktı. Taraftarlar,Düzcespor Stor satış mağazasın da satışa sunulan bu maçın biletlerini erkenden alamaya başladılar. Düzcespor- Yomraspor maçının biletleri yine, kapalı tribün 50 liradan, maraton tribünü ise 30 liradan satılıyor.

Spor 16.12.2021, 16:18
473
TARAFTARLAR BİLETLERİNİ ERKEN ALMAYA BAŞLADI

TARAFTARLAR BİLETİNİ ERKEN ALMA TELAŞINDA

19 Aralık Pazar günü, 3. Lig, 2. Grubun 18. Haftasında, Düzce 18 Temmuz Stadında, saat:13:00’de başlayacak olan Düzcespor- Yomraspor maçının biletleri dünden itibaren satılmaya başladı. Anıtpark’ta bulunan Düzcespor Store’da satışa sunulan Düzcespor- Yomraspor maçının biletlerine taraftarlar yoğun ilgi gösteriyor.

Birçok taraftarın bu önemli maç öncesi erkenden bilet alma telaşında oldukları gözlendi. Taraftarların daha çok maraton tribünü biletlerine rağbet gösterdikleri öğrenildi. Bu maçın biletlerinin satışına 18 Aralık Cumartesi günü de devam edilecek. 

FİYATLAR DEĞİŞMEDİ

Düzcespor- Yomraspor maçının biletleri yine, kapalı tribün, A ve B blokları için 50 liradan satılıyor. Maraton tribünün ise yine 30 liradan satılmaya devam ediyor. Düzcespor- Yomraspor maçının biletleri maçın oynanacağı 19 Aralık Pazar günü de 18 Temmuz Stadının kapalı tribün girişinde satılmaya devam edilecek. Öte yandan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın Düzcespor’a destek amaçlı 50 bilet alarak katkı verdiği ifade edildi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (2)
BİLAL ırmak 12 ay önce
Haydi DÜZCEM HEP BERABER MAÇA PAZAR GÜNÜ DÜZCESPOR-YOMRA SPOR MAÇINDA BULUŞALIM BU TAKIM BİZİM TAKIMIMIZ ..
Hatice kara 12 ay önce
Sizi beyciler mah 1790 sokaga haber yapmaya bekliyorum gelin de bakın düzce merkeze yakın bir noktada ki rezilliğe
Yeni Sayımız