banner851

banner614

TEDBİRLER YETERLİ DEĞİL

Düzce ilini temsil eden GCT Düzce basketbol takımının 8 oyuncusu Covid-19 hastalığına yakalandı.

banner619
Spor 05.02.2021, 11:20 05.02.2021, 11:25
2342
TEDBİRLER YETERLİ DEĞİL

Edinilen bilgiye göre kulüpte genel olarak gerekli tedbirlerin alınmaması sonucunda covid-19 vakalarına davetiye çıkarıldı. Düzce ilini Basketbol Erkekler 1. Ligi’nde temsil eden GCT Düzce erkek basketbol takımının 8 oyuncusu Covid-19 hastalığına yakalandı. Düzce Belediyesi tesislerinde çalışmalarını sürdüren GCT Düzce basketbol takımının yöneticilerinin gerekli tedbirleri almadığı ve gerekli hijyen ortamı sağlayamadığı iddia edildi. Son günlerde kulüp yöneticileri takımlarıyla ve oyuncularıyla hassas bir şekilde ilgilenirken GCT Düzce takımında bu durumun tam tersi olduğu iddia edildi. Spor otoriteleri tarafından kulüpte yeterli düzeyde sağlıklı bir ortamın sağlanmadığı ve oyuncuların koronavirüsü Düzce iline bulaştırma riskinin yüksel olduğu belirtildi.

MAÇLAR ERTELENDİ

Takımda yaşanan covid-19 vakaları nedeniyle GCT Düzce Erkekler Basketbol takımının 6 Şubat Cumartesi günü Düzce Bahçeşehir Spor Salonunda oynayacağı Konya Büyükşehir Belediyespor ve 13 Şubat Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Manisa Büyükşehir Belediyespor müsabakaları ileri bir tarihe ertelendi.

Yorumlar (3)
Dikkatli 8 ay önce
Bu zamana kadar kendilerini korumayı başaran sporcular olmuş. Geçmiş olsun çok. İnşAllah İnşAllah seyir zevki yüksek marka değeri olan bir ligde trtspordan da canlı veren bir takım başarılar
Yorumcu 8 ay önce
Daha yeni atlattilar yeniden nasil yakalandilar hayret
Yorumcu 8 ay önce
Namaglup saymalari icin kac oyunci daha lazim