banner851

banner955

TEK YÜREK TEK YUMRUK

Geçtiğimiz Perşembe akşamı Öncü Televizyonu’nda yayınlanan “Sportmence” programının bu haftaki konuğu Murat Albayrakoğlu oldu. Albayrakoğlu Düzcespor’un yakaladığı galibiyet serisinden memnun olduğu belirterek “Bugünden itibaren Düzcespor bayraklarını her yere asın.” dedi.

Spor 19.03.2021, 10:08 19.03.2021, 14:41
826
TEK YÜREK TEK YUMRUK

Öncü Televizyonunda geçtiğimiz Perşembe akşamı yayınlanan “Sportmence” programına telefon bağlantısı ile katılan Düzcespor Teknik Direktörü Osman Özdemir, zorlu Alanya Kestelspor maçını kazanarak alınan galibiyetin Düzcespor için şampiyonluk yolunda anlamlı olduğunun altını çizerek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Zaman zaman iyi oynadık. Rakibimizde iyi bir takımdı. Şampiyonluk adına konuşmak için daha çok erken olur.  Diğer takımlarla aynı şansa sahibiz. Sakat futbolcularımızın takıma dönmesi ile kulübümüz daha iyi olacak.”

Özdemir kalan maçlarda tüm Düzce’nin desteğini esirgememesi gerektiğini de vurguladı. Düzcespor’un deneyimli kaptanı Enver Ayyıldız ise Düzcespor’un iyi bir yolda olduğunu söyleyerek konuşmasına şunları ekledi: ”Tüm Düzce’nin başkan Gökhan Kapoğlu’nun yanında olmasını istiyoruz. Eğer tek yürek ve tek yumruk olursak şampiyonluğa daha kolay ulaşırız.”

Kırmızı lacivertli ekibin tecrübeli futbolcusu Yusuf Akyel ise şampiyonluğa inandıklarını ve oyuncu grubu olarak Düzce iline şampiyonluk için söz verdiklerini belirterek “Tüm Düzce’nin bizim yanımızda olması bizlere güç verecek. Yönetim kurulumuz bizim her an yanımızda oluyor. Bu yönetime ve tüm Düzce iline sahip çıkılmalıdır.”

Düzcespor’un sevilen futbolcusu Onur Demir ise kendisinin ve arkadaşlarının şampiyonluğa inandıklarını söyleyerek, “Sezon sonu şampiyon olacağız. Maçları tek tek galibiyetle geçerek yolun sonunu şampiyonluk ile tamamlyacağız.” ifadelerini kullandı. Düzcespor’un son oynadığı Alanya Kestelspor galibiyetinin baş mimarlarından olan Nevzat Bilen ise “Düzce ili artık bayrakları assın. Bizler şampiyonluğa inandık. Taraftarımızda inanıyor. Mülki amirlerimizi de maçlara bekliyoruz” dedi.

PROGRAM MESAJ YAĞMURUNA TUTULDU

Sportmence programında taraftarlar program boyunca yazıkları destek mesajları ile programı adeta mesaj yağmuruna tuttu. Düzcespor taraftarları bayrakları asacaklarını belirtti. Taraftarlar Düzcespor’un şampiyon olacağına inandığının altını çizdi. Taraftar tarafından Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Valisi Cevdet Atay ve diğer kurum amirlerinin maçlara gelmesinin gerektiği vurgulandı. Düzcespor taraftarları şampiyonluk yolunda tüm Düzce’nin birlik ve beraberlikle kenetlenmesi gerektiğini belirtti.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız