banner851

banner614

TELAFİSİ OLMAYAN MÜSABAKA

banner619

Düzcespor’un Cuma günü saat 15:00’da 18 Temmuz Stadı’nda Yeşil Bursa ile oynanacağı müsabaka Düzcespor açısından hayati önem taşıyor.

banner846
Spor 13.04.2017, 17:04
514
TELAFİSİ OLMAYAN MÜSABAKA
banner844

Düzcespor’un Yeşil Bursa ile oynayacağı bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok. Yeşil Bursa maçı telafisi olmayan bir müsabaka olacak. Düzcespor kalan son üç maçta en az 7 puan almak zorunda. Yeşil Bursa’nın ardından Çatalca deplasmanı, son müsabaka ise 18 Temmuz Stadı’nda Kemerspor ile lig son bulacak.

Bu müsabakalarda Düzcespor 7 puan almak zorunda. Düzcespor’un Cuma günü oynayacağı müsabakada puan kaybettiğinde bütün umutlar tükenecek. Cuma günü oynanacak müsabakada savunmanın göbeğinde oynayan Kaptan Sercan ve Tayfun cezalı durumda. Bu oyuncuların yerine Mert ve Şehmuz’un forma giymesi bekleniyor. Düzcespor’un, Yeşil Bursaspor maçına şu kadro ile çıkması bekleniyor: Kalede Salih; savunmada Berk, Zihni, Mert, Şehmuz; orta sahada Oktay, Kerem; sağ kanatta Emre; sol kanatta Mesut veya Gökali; bu dörtlünün önünde İsmail; ilerde Barış’ın çıkması bekleniyor. Düzcespor-Yeşil Bursa müsabakasını Batman bölgesinden Yavuz Çetin, yardımcılarını Bingöl ve Diyarbakır bölgesinden Sezgin Altun ve Recep Ekin yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi Van bölgesinden Özcan Sultanoğlu olacak.

Yorumlar (3)
Kazim karabekir 4 yıl önce
Şahabettin kardeşim haklı cuma günü günaha girmeyin
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Çok tehlikeli maç. Geçen hafta ki gibi sol bek 2 gol atmazsa bu iş yatar :)) çanakkaleden beter bunlar. En iyisi cuma namazına gidin ordanda ekmek alıp evlere dağılın. Hayır gelmez bu takımdan:)))
Kazım karabekir 4 yıl önce
Bakıcaz timsah avını alıp gitmesinde