banner851

banner614

TESİSLERDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI

banner619

Şıralık Mahallesinde Düzce Belediyesinin yapımı sürdürdüğü spor tesislerin hızlandığı açıklanırken amacın sezona yetiştirmek olduğu belirtildi.

banner846
Spor 30.06.2018, 12:25 30.06.2018, 18:53
1130
banner844

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve Düzcespor kulüp Başkanı Özgür Sağlam yaptığı açıklamada Şıralık Mahallesinde bulunan spor tesislerinin çalışmasının hızlı bir şekilde devam ettiğini kısa sürede biteceğini belirtti.

Başkan Sağlam, Düzcespor’un bu tesislerde kalacağını söyleyerek “Amacımız oyuncuların nezih bir ortamda konaklamalarını sağlamak. Düzcespor’da çalışmalar devam ediyor. Kimse merak etmesin çok iyi bir takım yapacağız, çalışmalarımızı arkadaşlarımız yapıyor. Başkanımız Dursun Ay bu konuda çok uğraş veriyor” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (6)
İbrahim 3 yıl önce
İlk önce futbolcularin kalacağı iyi tesis olması öncelik ve 1.konudur.En futbolcuları alsanda konaklama sorunu yaşarsan o futbolcularda moralda olmaz.başarıda bekleyemezsin.inşAllah bu sezona yetişir
DÜZCELİ 3 yıl önce
Klavye başına geçen konuşmuş yine. Kendi memleketinin takımını düşünmeyen bir topluma ne denir ben buna uygun kelimeler bulamıyorum. Yazıklar olsun gerçekten!
. 3 yıl önce
Başkan bu memleketli yıllarca çadırlarda kaldı tamam tesis buyuk bı sorun ancak o tesislerde kalacak adam hani nerde dıye sormazlar mı adama. bi transfer yapın da işinizdeki ciddiyeti görelim hee yapamıyorsanız yol yakınken bırakın yapan bırılerı cıkar. eğer bu takım bu sene kaza bela kumeye duserse düzceli affetmez.
vatandaş 3 yıl önce
Yerel seçimlere 8 ay kala Düzce belediyesi Düzce sporu hatırladı. Hatırlamakla kalmadı yönetimine talip oldu. Ne kadar anlamlı, büyüleyici ve şiirsel bir durum.
Alkışlıyoruz sizleri ibretle.
Özgür efendiye 3 yıl önce
Siz önce Düzceyi her yönü yaşanabilir, nezih bir şehir haline getirin. Asli göreviniz budur sizin.Göreviniz profesyonel futbol kulübünü idare etmek değildir. Seçim ve oy uğruna yalakalık yapmayın.
Çetin matbaacı 3 yıl önce
İnşAllah burda olurda takım bi rahat bi nefes alır
21°
parçalı bulutlu