banner851

banner614

TFF 3.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ

banner619

2019-2020 sezonunda Düzcespor’un mücadele edeceği TFF 3. Lig’in fikstürü çekildi. Fikstür çekiminin arından Düzcespor’un maçları da belli oldu. Düzcespor, TFF 3.Lig’in ilk haftasında Kızılcabölükspor ile taraftarının önünde karşılaşacak.

banner846
Spor 01.08.2019, 10:20 02.08.2019, 10:19
1716
TFF 3.LİG FİKSTÜRÜ ÇEKİLDİ
banner844

 
TFF 3.Lig fikstürü 30 Temmuz Salı günü TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda çekildi. Fikstür çekimine TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcileri katıldı.

Fikstür töreni açılış konuşmasında konuşan TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın, federasyon olarak TFF 3. Lig'e çok önem verdiklerini belirterek şunları söyledi:
"Yeni bir adım, yeni bir süreç ve uzun bir maraton başlıyor. Her sezon takımlarımız için ayrı bir güzellik ve heyecan. Bazı kulüplerimiz teknik direktör değiştiriyor, bazılarınız yeni transferler yapıyor, diğer taraftan kamp dönemleri var. Bunlar işin zevkli ve heyecanlı tarafları. Sizler, çok zor ve meşakkatli bir görev üstleniyorsunuz. Kulüp yöneticiliği zordur, zaman ve fedakarlık ister. Hele hele ahde vefa yoktur, başarı gelmezse hep eleştirilirsiniz. Umuyorum ki sezon sonu bu emeklerinizin karşılığını alırsınız.”(TFF)
 
Çekilen fikstürün ardından TFF resmi web sayfasından takımların maçlarını da yayınladı. İşte Düzcespor’un fikstürü:

Yorumlar (3)
aycan 2 yıl önce
kimse kusura bakmasın ama takım küme düşer
dzc81 hakkı 2 yıl önce
kümeye düşer boşuna uğraşmayın.?
seyirci 2 yıl önce
hani nerde DÜZCE A.Ş Çkuruluyordu daha yönetim yok sdat yapmaya çalışıyorlar önce 2lige çıkar yönetim kurulur ama nerdeeeee yine masalllar anlatıldı