banner614

TFF CEZALARI AÇIKLADI

banner619

Haftasonu Düzce 18 Temmuz şehir stadında oynanan Düzcespor-Zonguldak Kömürspor macındaki kötü tezahurat ve gelişen olaylarla ilgili Profesyonel disiplin kurulu verdiği cezalarını açıkladı.

banner846
Spor 27.08.2015, 17:57
4928
TFF  CEZALARI AÇIKLADI
banner844
DÜZCESPOR Kulübüne, 23.08.2015 tarihinde Düzce de oynanan DÜZCESPOR - ZONGULDAK KÖMÜR SPOR, Spor Toto 3. Lig 1. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları  nedeniyle  2 bin 500.-TL Para Cezası verilirken, aynı müsabakada DÜZCESPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu  eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI verildi.
Aynı müsabakada DÜZCESPOR Kulübü görevlisi ENES HARE'nin, rakip takım sporcusuna yönelik saldırısı nedeniyle maçlara 45 gün girememe cezası verildi.
Aynı maçta ZONGULDAK KÖMÜR SPOR Kulübü taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez
gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI verilirken, kalecisi FERDİ YALÇIN'ın, top toplayıcıya yönelik saldırısı nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 1.000.- TL PARA CEZASı verildi.
Yorumlar (9)
düzce ağa 6 yıl önce
boş boş konuşmayın len biri memur biri boş amele sizler yokken bizler vardık burada kaç kere deplasmana maça gittiniz burda rahat tabiki beleş bilet alın sonra grup taraftara şekil yapın.cesaretiniz varsa bu hafat gelin bunları stadda söyleyin koçlar
Eski Açık 6 yıl önce
Düzce Tribünlerinde 2000 yıllardan sonra tribün kültürü diye birşey kalmadı hep 3 Büyüklerin özentileri besteler Ayağa kalkmayan Bolulu olsun Adapazar Adapazar Vs Vs TRT çoçuk korosu gibi söylemler başka icraat yok kültür olmadan sahada başarı olmaz.
Biletler pahalı 6 yıl önce
10 tl ğara çok. 5 tl yap stat dolsun. 3 tl yap stat dull dplsun millet bedava bile girmeye çalışmaz. Ama masa başından beri biletler 10 tl demekle olmuyor bu işler. Ucuz yap herkes gelsin. Yoksa öyle yarısı boş kalır hep
dzcli 6 yıl önce
bedava maça kımseyı sokmayın .kufur olaylarını kaldıralım.çocuklar ve bayan taraftarlara saygılı olalım.maroton trübünde açık trübünde çok küfür oluyor.bunlara önlem alalım..
düzceli 6 yıl önce
ayağa kalkmayan bolu lu olsunmuş başka iş güç yok hepimiz boluluyuz lan........
Ankaralı 6 yıl önce
Ben burda memurum ve 3. senem gördüğüm düzcenin her maçında olay var karasu gelir olay çıkar beyköy''le maç yaparlar olay çıkar.. nerde işsiz güçsüz varsa maçta vallahi maça değil KAVGA etmeye geliyorlar böyle yaparak düzceyi rezil ediyosunuz beyler.
TARAFTAR 6 yıl önce
Düzceye kesilen bu parayı bu olayı çıkartanlardan toplamaya kalksan kimse kılını bile kıbırdatmaz ama çirkefliğe gelince de kimseye bırakmazlar. Bu taraftarları içimizde barındırmayalım.
fair play 6 yıl önce
taş sopa küfürü bişey sanan çoluk çocuk kendini bilmez şahıslara tribündeki abiler dur demeli herşey DÜZCESPOR için.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı