banner851

banner955

TFF İSTİFA ET...

Geçtiğimiz hafta 2. ve 3. liglerin 18 Temmuz tarihinde başlayacağını kesin bir dille açıklayan Türkiye Futbol Federasyonu, aradan bir hafta geçmeden çark etti. Türk futbolunu katletmek için yola çıkan TFF'nin yönetimi skandal bir karara imza atarak liglerin oynatılmayacağı yönünde karar verdi. Düzcespor'u yakından ilgilendiren bu karar Spor camisınının sinir uçlarına dokunurken, kamuoyu "Böyle yönetime yazıklar olsun, bu vebalin altından kalmayacaksınız" diyerek sert sözlerle tepki gösterdi.

Spor 30.06.2020, 21:38 03.07.2020, 14:38
15174
TFF İSTİFA ET...
banner1032

TFF'den yapılan açıklamada, TFF Başkanı Nihat Özdemir, başkan vekilleri Servet Yardımcı, Mehmet Baykan, yönetim kurulu üyesi Hamit Altıntop, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp başkanlarının katılımıyla Riva'da bir toplantı gerçekleştirildiği belirtildi.
 

Kulüplerin toplantıda, liglerin oynanmamasını talep edip, tescil konusunu TFF Yönetim Kurulu'na bıraktığı belirtilerek, "Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'lerinin oynatılmamasına karar vermiştir. TFF'nin liglerin tescil formatı ile ilgili kararı önümüzdeki günlerde açıklanacaktır. Kararın kulüplerimiz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını dileriz." ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (11)
Orhan Kanbur 2 yıl önce
Böyle saçmalık olurmu insanların emeğini gasbetiyorsunuz ligler oynatılmalıdır
oxxo31 2 yıl önce
E ne var bunda, çok mu önemli futbol oynanması, insanlar yaşam derdinde siz boş işler peşinde.
Korona fatih 2 yıl önce
Pişkin Nihat
Resul İnan 2 yıl önce
aydınlatma olmayan statlarda gün ışığında temmuz ve ağustos aylarında maç oynatmak katliama eştir, TFF 40 yılda bir doğru karar vermiştir, boşa popülizm yapma ergen irisi editör, ortada tepki filan yok.
Fatih 2 yıl önce
O zaman tüm ligleri oynatmasaydiniz yazık hangi saftasiniz renginizi belli edin
Murad 2 yıl önce
Belediye bakanini arayin çözsün :):)
Ünye52 2 yıl önce
Neyine istifa et şampiyonluk mu gitti küme mi düştün ne yani orta sırada bitirecektin zaten
Emre kaya 2 yıl önce
Başakşehir i şampiyon yapmak isteyen bir yapıdan ne beklenebilir ki?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık