banner851

banner614

TFF'NİN KARARINA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

banner619

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) Düzcesporunda içinde yer aldığı 2. ve 3. Liglerin iptali yönünde aldığı karara Düzce’den tepkiler gelmeye devam ediyor. Düzcespor Üyesi eski Baro Başkanı Av. Arb. Ali Dilber TFF’yi 1 TL’lik manevi tazminat davası açarak onur mücadelesi başlatırken, Eski Düzcespor Başkanı ve İşadamı Bayram Ali Kubilay ise TFF’yi almış olduğu karar nedeniyle mahkemeye verdi.

banner846
Spor 10.07.2020, 20:37 11.07.2020, 16:00
3396
banner844

TFF'nin geçtiğimiz günlerde 2. ve 3. ligler için aldığı skandal kararın ardından TFF'ye tepkiler artarak devam ediyor. 13 maçtır yenilmeyen Düzcespor'u play-off oynatmayan TFF liglerin gruplarının alt üst olmasına neden oldu.

Av. Arb. Ali Dilber onur mücadelesi başlattı…

TFF’nin aldığı bu karara ise Düzce Siyaset ve İş dünyasından tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Eski Düzce Barosu Başkanı ve Düzcespor Kulüp Üyesi Av. Arb. Ali Dilber, bugün TFF’ye 1 TL’lik manevi tazminat davası açarak, onur mücadelesi başlattı.

Eski Kulüp Başkanı Bayram Ali Kubilay TFF’yi Mahkemeye verdi…

Eski Düzcespor Başkanı Bayram Ali Kubilay ise, Düzcespor’un hakkının yendiğini savunarak TFF hakkında suç duyurusunda bulundu. Mahkemeye sunulan dava yazısında Düzcespor’un da içinde bulunduğu liglerin statüsü ile pandemi sürecindeki TFF’nin kararları değerlendirildi. Yazıda, son olarak TFF’nin 8 Temmuz tarihinde aldığı ve Düzcespor’un play-off dışında kalmasıyla, kulübün mağduriyete uğradığı ve ayrımcılık yapıldığı ifade edildi.

Yorumlar (3)
Memleket Sancısı 12 ay önce
Sn Bayram Ali KUBİLAYı tebrik ederim.Eleştirmek,yazmak çizmek konuşmak kolay,eyleme geçmektir aslolan,Varol Başkan
Motorcu 12 ay önce
Ne kadar bol iş peşinde koşan varsa hepsi başımızda
Erkan 12 ay önce
Boş işlerle uğraşıyorlar tamam verin mahkemeyi kazanınca uefa avrupa ligine gitmeye hak kazanırsınız komiksiniz.
24°
parçalı az bulutlu