banner614

TOPLANTI YAPILIP KARAR VERİLDİ

banner619

Tüm dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs nedeni ile maçların TFF tarafından Haziran ayında oynanacak denmesi daha sonra Temmuz ayına çekilmesi nedeni ile Düzcespor yönetim kurulu,Teknik ekip ve oyuncular toplantı gerçekleştirdi.

banner846
Spor 15.05.2020, 11:52
1441
TOPLANTI YAPILIP KARAR VERİLDİ
banner844

Koronavirüs nedeni ile maçların Haziran ayında daha sonra Temmuz ayında başlayacağını açıklayan TFF kulüpleri zor durumda bıraktı. Bunun üzerine 10 gündür idmanlara başlayan Düzcespor oyuncuları evlerine gönderdi. Düzcespor yönetim kurulu, teknik ekip ve oyuncuların toplantı gerçekleştirdiği evlerinde olmalarının daha doğru olacağı düşünüldüğü bu yüzden oyuncuların kendi şehirlerine gittiği öğrenildi. Düzcespor yönetim kurulu ve teknik ekip TFF’nin vereceği karara göre oyuncuları tekrar Düzce iline davet edecek.

Yorumlar (1)
Göksel Güney 1 yıl önce
Bu federasyon şaşkın ördek gibi kulüpleri düşündüğü falan yok sırf kulüpler zarar temini ister diye korkudan oynatmak istiyorlar play off potasındaki 6 şar takımdan 3. bir grup oluştursunlar düşme olmasın bal dan ilk 2 keri üste çeksinler olabilir.Kulüplerin borç durumuna göre de havuzdan destek olabilirler.Ama böyle pozitif bakmaları zor Eğer Trabzon harici bir takım lider olsaydı ligi tescil ederlerdi eminim.
15°
az bulutlu