banner851

banner614

TRANSFERDE NOKTA ATIŞI

3.Lig 1.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Düzcespor, Antalya kampında çalışmalarını son hız devam ettirerek yeni yapılacak transferleri beklemekte.

banner619
Spor 28.12.2017, 10:09 28.12.2017, 10:41
1188
TRANSFERDE NOKTA ATIŞI

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Düzcespor çalışmalarını günde çift idman yaparak sürdürüyor. Düzcespor teknik ekibi ve Düzcespor transfer komitesi transfer çalışmalarını titizlikle yaparken bir an önce transferleri yapıp kampa katmak için gece gündüz çalıştığı öğrenildi. Düzcespor’un Antalya kampı 15 gün süreceği bu 15 gün içinde 4.hazırlık maçı oynayacağı bilgisine ulaşıldı. Düzcespor Teknik Direktörü Ahmet Duman, “Düzcespor taraftarlarına Düzcespor ikinci yarıda daha iyi olacak yapacağımız yeni transferleri nokta atışı yapmak istiyoruz çok aceleci olamayalım Ocak transferi kolay değil” dedi. Ara transferde alacakları oyuncuların kendilerine katkı yapmasını isterken alacakları oyuncuların tabelayı değiştirmesi gerekir diye söyledi.
 

Yorumlar (2)
Düzceli 4 yıl önce
Zafer AYDOĞDU Sakaryaspor stoper 10 numara transfer nokta atışı helal olsun Başkan....devamını bekliyoruz...
şahin 4 yıl önce
transferlerde çok fazla ümitlenmiyelim başkan buraya kadar cebinden harcadı gelir yok destek yok bu böyle gitmez topçu kardeşlerimize helal olsun hepsi karakterli çocuklarmış bu şartlarda yokluklar içerisinde takımı şampiyonluk potasına soktular emeği geçen hocasından taraftarına yönetime herkese teşekkürler inşAllah bişeyler yapılır.