banner851

banner614

TÜM TARAFTARLAR TOPUK YAYLASINA BEKLENİYOR

banner619

Taraftarının desteği ile içerisinde bulunduğu ekonomik buhrandan çıkma planı yapan Fenerbahçe bu kez Düzceli taraftarlarının desteğini bekleyecek. 7 Temmuz’da Topuk Yaylası Tesisleri’nde, Düzce Fenerbahçeliler Derneği ev sahipliğinde düzenlenecek olan etkinlikte futbolcularla bir araya gelme fırsatı yakalayacak olan taraftarlar, aldıkları ve sarı lacivertli yıldızlara imzalattıkları “Fenerbahçe İz Bırakanlar Triko Forma” ile kulübüne destek sağlayacak.

banner846
Spor 05.07.2019, 13:59 05.07.2019, 18:43
1578
banner844

Ekonomik olarak zor bir dönemden geçen ve UEFA tarafından finansal fair-play uygulamasına tabi tutulan Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarının desteğini bu kez Düzce’de bekliyor.

Kamp programı dâhilinde Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren futbolcuların katılımı ile gerçekleşecek program 7 Temmuz Pazar günü, saat 10.00’da başlayacak.

Bölge derneklerinin katılımıyla Düzce Fenerbahçeliler Derneği organizasyonunda gerçekleşecek oan etkinlikte taraftarlar yıldız futbolcularla bir araya gelme fırsatı bulacak.Piknik etkinliği kapsamında “FENER OL” kampanyasına destek verme imkanı yakalayan sarı lacivertli taraftarlar, “Fenerbahçe İz Bırakanlar Triko Forma” alarak kulübüne destek olabilecek.

Fenerbahçeli futbolcular tarafından imzalanacak olan formalar, etkinlik alanında da satın alınabilecek.


Öte yandan Düzce Fenerbahçeliler Derneği tarafından yapılan uyarıda, sporda şiddetin önlenmesine yönelik maddeler içeren ve yeni düzenleme ile kapsamı genişletilen 6222. Kabahatler Kanununa göre spor yapılan veya sporcuların bulunduğu alanlarda alkol almasının yasak olduğu belirtildi.


Ayrıca Düzce Valiliği tarafından yasaklandığı üzere Düzce’de açık alanlarda alkol kullanmanın yasaklandığı hatırlatıldı.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU
Yorumlar (3)
Türk takimi? 2 yıl önce
Arkadas fener cimbom..Bunlar türk milletinin takimi degil.Teroristlerle yapilan ittifakin takimi.Dis destekli.Ben daha izlemem.Takimsa eger basaksehir, trabzon,antalya,malatya..bunlar yeter bize. Cimbm fener darbeci zihniyetlerin takimlari
Tarık 2 yıl önce
Gidin tabi ya fenere para lâzım o kadar topçu aldılar
.. 2 yıl önce
dün yorumumu beğenmeyip işaret koyan taraftarcıklar sahte düzceliler gidin fenerola menerol a yardım edın sız DÜZCESPOR size büyük bu memleketin ekmeğini yersiniz stadına maca gıtmedıgınız takıma para yagdırırsınız
18°
açık