banner851

banner614

ÜÇYOLSPOR’DAN AÇIKLAMA

1.Amatör Ligi A grubunda 5 maç sonunda namağlup lider konumda bulunan Üçyolspor’da yönetim sosyal medya hesabı üzerinden taraftarlarına birlik beraberlik çağrısı yaptı.

banner619
Spor 26.11.2016, 18:11
690
ÜÇYOLSPOR’DAN AÇIKLAMA

Üçyolspor yönetimi kendi sosyal sitesinden yaptığı açıklama ile 1.Amatör kümede 5.Hafta karşılaşmalarından sonrasında 13 puanla lider olduklarını ve bu mücadelede takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlarına teşekkür ettiklerini vurguladı.

Yapılan açıklamada yakında gerçekleşecek olan kongrenin Üçyolspor için çok önemli olduğu vurgulanırken taraftarlardan takımı sahipsiz bırakmamaları istendi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Köyümüzün futbolu seven ve takımına sahip çıkacak ileri gelen fertlerine,böyle bir gecede takımımıza sahip çıkmalarını ve köyümüzün diğer fertlerinin yeni seçilecek olan başkanın kim olursa olsun yanlarında olmalarını , bu sene futbolu ve Üçyolspor’u seven tüm spor severlerin Üçyolspor’un yanında olmalarını sizlerden talep etmekteyiz.Bir bütün olarak kenetlenen ve inanan bu takımın kongre sonrası sahipsiz kalarak havlu atmasına lütfen izin vermeyiniz.”

banner844
Yorumlar (0)