banner851

banner614

UZUN SÜRE SAHALARDA GÖRÜNMEDİLER

Covid 19 hastalığı nedeni ile 1,5 yıldır sahalara çıkmayan amatör takımların maçların oynanacağı haberi üzerine heyecanlı oldukları görüldü.

banner619
Spor 01.07.2021, 10:50 01.07.2021, 11:08
511
UZUN SÜRE SAHALARDA GÖRÜNMEDİLER

Covid 19 hastalığı nedeni ile takımlar 1,5 yıldır sahalara çıkmazken takımların ve oyunculara heyecan sardığı görüldü. Bazı takımların kulüp başkanları sahalarını onarırken bazı amatör sahaların hali işler acısı. Bahçeköy kulübü başkanı Veysel Acar Öncü haber spor servisine yaptığı açıklamada Düzce ilinde en eski çim saha kendilerinde olduğunu ifade ederken eksik yerlerin tamiratını yaptıkları söylerken kendi cabamızla sahamızı futbol oynamaya elverişli hale getirmek istiyoruz ama sahamız için birkaç eksiğimiz var bunları yetkililerden yardım olarak istiyoruz diye söyledi.

MAÇLAR BAŞLAYACAK

Uzun süre sahalarda amatör müsabakalar oynanmazken maçların Ekim veya Kasın ayında başlayacağı öğrenildi. Kaynaklardan alınan bilgiye göre hem bölgesel amatör lig hem de süper,1.amatör ve 2.amatör maçların sırası ile yeni sezonda oynanacak siye söyledi. Bu alınan kararla bütün illerde amatör heyecanın tekrar başlayacağı haberi spor severleri memnun etti.

Yorumlar (0)