banner851

banner614

YANGIN OLAN BÖLGELERE FİDAN DESTEĞİ

Düzce Fenerbahçe şubesi yangın olan bölgelere fidan desteği verdi. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ulusal basında yaptığı açıklamada Fenerbahçe Spor Kulübü adına fidan dikimi sözü vermişti, bu açıklamanın ardından Düzce Fenerbahçe şubesi harekete geçerek, Yönetim Kurulu ile yapılan toplantıda 1007 fidan ile desteklerine devam edeceklerini açıkladı. Daha öncede Hatay’da yaşanan orman yangınlarında 500 fidanla destek vermişti.

banner619
Spor 04.08.2021, 22:00 05.08.2021, 13:52
638

Fenerbahçe Spor Kulübüne her konuda destek veren Düzce Fenerbahçe şubesi Düzce’ye yapılan topuk yaylası tesislerinde çok büyük katkı sağlamıştı.

Düzce Fenerbahçe Şube Başkanı Selahattin Kudu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi “Düzce’de kurduğumuz ekibimizle beraber kulübümüze her zaman, her konuda desteklerimizi veriyoruz. Şimdi yeni başlayacak olan sezon için forma ve kombine bilet satış çalışmalarımız devam etmektedir, Fenerbahçe Kulüp Başkanımız Ali Koç’a Düzce şubesi olarak desteklerimiz sürmektedir. Yaz futbol okullarımıza yapılan kayıtlarımız iyi gitmektedir. Ben tüm yönetimde görev alan arkadaşlarıma çalışmalarından ve bana vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum, aynı zamanda Düzce’de bulunan Fenerbahçeli taraftarlarımıza’ da bizleri yalnız bırakmadıkları içinde yönetim kurulu adına ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (0)