banner851

banner614

YAZ SPOR AKADEMİSİ İLÇELERE YAYILIYOR

banner619

Düzce Belediyesi ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan Yaz Spor Akademisi Düzceli gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşınca 3 bin olan sporcu kotası 5 bine yükseltildi. Yaz Spor Akademisi branş sayısı 21’den 24’e çıkarılarak ilçelere de yayıldı.

banner846
Spor 30.06.2021, 09:45 30.06.2021, 14:28
374
banner844

Spor Şehri Düzce’ sloganıyla yola çıkan ve Düzce’de “spor yapmayan kalmayacak” hedefiyle hareket eden Düzce Belediyesi Temmuz ayı tarihi itibariyle başlatacağı Yaz Spor Okullarının hem kontenjanı genişletildi hem de ilçelerde de eğitimler verilmesi kararlaştırıldı.

Yoğun bir ilgi gören Yaz Spor Akademisi yöneticileri daha önce belirledikleri 3 bin olan sporcu kontenjanını 5 bin olarak revize etti.

Öte yandan il genelinde herkesin spor yapmasını isteyen Düzce Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ilçelerde de branşlar açtı.

ANTRENÖR VE BRANŞ SAYISI ARTTI

Daha önce 21 branş ve 30 branş ile Düzceli gençlerin spor eğitimi için yola çıkan Yaz Spor Akademisi beklenenden daha fazla ilgi gördü.

Yoğun başvuru nedeniyle branş sayısı 24, antrenör sayısı da 55’e çıkarıldı.

Akademide merkez ve Bahçeşehir tesisleri haricinde Cumayeri’nde Hentbol, Akçakoca’da Tenis, Judo ve basketbol, Çilimli, Gölyaka ve Kaynaşlı’da Voleybol, Kaynaşlı’da Güreş branşları faaliyet gösterecek.

Yorumlar (1)
şişmansiyasetçi 3 hafta önce
Yaz programları çocuklara çok faydalı. Hımbıllıktan tembellikten kurtarır. Yüzme, karate, resim, çeşitli kurslar... Dolu dolu bir hayat için boş vakit olmasın derim. Örneğin bem hiç tatilim yok. Halkım için sürekli çalışmaktayım. Halkıma canım feda olsun. Ben sizler için varım.