banner851

banner955

YIĞILCASPOR VE BAHÇEKÖYSPOR ATEŞİN İÇİNDE!

Düzce Süper Amatör'de Yığılcaspor ile Bahçeköyspor başa baş giderken, maçların bitimine üç hafta kala “kim düşecek?” sorusu gündemde...

Spor 08.03.2018, 15:46
350
YIĞILCASPOR VE BAHÇEKÖYSPOR ATEŞİN İÇİNDE!

Süper Amatör'de son üç haftaya gelindi. Küme düşen Sivrikaya Sinerjispor ve Üçyolspor takımlarından sonra, küme düşen üçüncü takımın kim olacağı henüz belli olmadı. Yığılcaspor ve Bahçeköyspor 22'şer puan topladı. Yığılcaspor, son üç maçının ikisini Yığılca ilçe sahasında Kirazlıspor ve Üçyolspor ile oynayacak. Deplasmanda ise Hamidiyespor ile karşı karşıya gelecek. Diğer takım Bahçeköyspor, Çilimli Belediyespor ve Düzce Belediyespor ile deplasmanda ter dökecek. Sivrikaya Sinerjispor maçı ise hükmen galip sayılacak. 

Bu müsabakalarda alınacak puanlar; Yığılcaspor ve Bahçeköyspor’un kaderini belirleyecek. Üst sıralarda ilk altı içinde bitirmek isteyen takımlar son üç maçını almak için yoğun çalışmalar halinde... Akçakocaspor, Düzce Belediyespor, Pandul İnşaat Elmacıkspor ve Aydınpınarspor’un ilk altı içinde bitirmesi kesin gözüyle bakılırken; Gölyakaspor, Kirazlıspor, Activo Yapı Kuzey Yıldızı takımlarının ilk altıda bitirmek için son maçlarını kazanması gerekiyor.

Yorumlar (1)
YUNUS 5 yıl önce
şampiyon çilimli düşenler üçyol sinerji bahçeköy 2018 2019 sezonunda başarılar dilerim
27
parçalı bulutlu