banner851

banner955

Yıl 1979...

Yıl 1979, Gölyaka Açmaköyspor Fahri Başkanı Hacı Hidayet Türkseven. Kulüp Başkanı Tahir Türkseven. Takımın içinde en çok dikkat çeken ise Düzcespor’un eski Başkanı ve Düzce Futbol il temsilciği görevini üstlenen Bayram Ali Kubilay’ın olması oldu.

Spor 19.08.2020, 09:44
2437
Yıl 1979...

O yıllarda sporun içinde olan Türkseven ailesi yıllarca Düzcespor Yönetim Kurulu’nda bulundular. 1979 yılında çekilen bu fotoğrafta en dikkat çeken kişi, Düzcespor eski Başkanı ve aynı zamanda Düzce’de futbol il temsilciliği yapan Bayram Ali Kubilay oldu. Birçok yetenekli oyuncuların bulunduğu bu fotoğraf görenleri çok gerilere götürdü.

banner844
Yorumlar (8)
Cafer 2 yıl önce
Şu andaki Düzcespor yönetimine ne kadar Maddi destek oldunuz veya teklif ettiniz veya Stadyuma Reklam tabelaları için sponsor olmak istediniz varmı böyle birşey,,,
Spor sever 2 yıl önce
1979 da Süper Lig demiyde bu takım. Çıkaramadım.
ARTIK HABERCİLİKTE SON SE 2 yıl önce
GÜLELİM BARİ
okuyucu 2 yıl önce
bize ne bundan.. reklam.. ego..
Kazım Karabekir 2 yıl önce
As taksi kavşağını türk seven kavşağı diyip durdunuz onu da ekleseydiniz ya onu unutmuşsunuz ne bidaha olmasın yoksa fırça atarlar niye yazmadın diye :)
Düzceli 2 yıl önce
Öncü Tv Türkseven ailesine ait. Kendilerini övmek için ara ara böyle haberler yapıyorlar :) Ego insana herşeyi yaptırır.
VATANDAŞ 2 yıl önce
Türkseven ailesi çok başarılı hergün haberlede olması gereken medyatik bir ailedir. Geçmişteki bu başarılarını hergün haber yapmanızı dört gözle bekliyoruz. Sakın yolların asfaltlanamamasını haber yapmayın bunlar daha önemli
Haber yapın 2 yıl önce
Yani?
22
açık