banner851

banner955

YILMAZ CEVAP HAKKINI KULLANDI

Öncü TV'nin hazırlayıp sunduğu “Sportmence” programında, masaya yatırılan transfer yasağı ile ilgili Düzcespor’un eski Sportif Direktörü Habip Şenol Yılmaz da söz hakkı istedi.

Spor 20.03.2018, 13:36 20.03.2018, 13:37
909
YILMAZ CEVAP HAKKINI KULLANDI
banner1032

Habip Şenol Yılmaz yaptığı açıklamada o dönem başkan olan Murat Caymaz'ın, Tahir Kurt transferinde kendisinden yardım istediğini belirterek “Bende kendilerine bu transferde yardımcı olacağım” dedi. Tahir Kurt ile kendisinin görüştüğünü dile getiren Yılmaz, Düzcespor’da oynaması için kendisini ikna ettiğini söyledi. Düzcespor’un eski Sportif Direktörü Habip Şenol Yılmaz açıklamalarına şöyle devam etti; “O dönemdeki yönetimde kim varsa bu transferi kendileri biliyor. Ben sadece Düzcespor’un ligte kalması için uğraş veriyorum. Yalnız bu transferde Tahir Kurt’un lisansını çıkartırken kulübün bunlara dikkat etmesi gerekirdi. Çünkü TFF böyle durumlarda kulüplerden taahhütname istemekte. Bu gibi durumlarda TFF'nin kulüplere ceza vermemesi, oyuncuya ceza vermesi gerekiyor. Bunun düzeltilmesi gerekir.”

Yorumlar (7)
futbolun sesi 5 yıl önce
Kaynaşlıspor bile yönetici olarak ihtiyaç duymuyorsa gerisini boşver,kongrede aday ol takımı öyle yönet,işadamına yakışan budur
Ali elber 5 yıl önce
Bu hata yapıldığında orada olan arkadaş komisyon ayağına tekrar içerde sızdı yine zeytinyağı gibi yazık düzceye bırak artık bu beleşçiliği..
Doğru tespit 5 yıl önce
Öncü TV olmasa bu olayları nerden öğreneceğiz tşk.ler öncü diğerileri nerde
Hugo 5 yıl önce
Kulüp müdürü ne iş yapar evrakları o takip etmiyor mu lafa gelince herşeyi biliyorlardı idarecilerimi
takip edicek yazık değilmi bu takıma bu camiaya
benim neyim eksik 5 yıl önce
Bu hataları yapanlar nasıl tekrar idareci oluyor hemde para vermeden
Amatör sporcu 5 yıl önce
Kim suçlu o zaman
ahmet yiğit 5 yıl önce
habib doğru söylüyor bay bilen selaattin gudu idareci değilmiy di o zaman
18
parçalı bulutlu