banner851

banner955

YİNE DÜZCE’NİN İSMİNİ DUYURDULAR

Düzce Atılıcıık Takımı yıllardır, katıldıkları her yarışmada ve kupa müsabakalarında kürsüyü kimseye kaptırmama geleneğini devam ettiriyorlar. Bugüne kadar ferdi ve takım halinde birçok ulusal ve uluslararası başarıya ulaşan ve Düzce’miz için gurur kaynağı olan sporcularımız, son yarışmalarda da rakiplerine göz açtırmayarak yine kürsüye çıktılar.

Spor 20.08.2021, 09:32
194
YİNE DÜZCE’NİN İSMİNİ DUYURDULAR
banner986

Bursa’da Türkiye Atıcılık Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Zafer Kupası’nda başarılı sonuçlar elde eden Düzce Atıcılık Takımı kürsüde çıktı. Düzceli sporcuların bu başarısı ilimiz için gurur kaynağı oldu.

13-15 Ağustos 2021 tarihleri arası Bursa ilinde düzenlenmiş olan Türkiye Atıcılık Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Türkiye Zafer Kupası yarışmalarında Düzce Atıcılık takımı Servet Sivrikaya, Beytullah Balkancı ve Özgür Sivrikaya’dan oluşan Düzce Trap Atıcılık Takımı Türkiye Zafer Kupası’nda üçüncü olarak kürsüdeki yerini aldı. Ayrıca 3. günün sonunda ferdi müsabakaları birinci olarak tamamlayan milli sporcumuz Servet Sivrikaya, finalde 5. olarak turnuvayı tamamladı.

banner844
Yorumlar (0)
23
açık