banner851

banner955

YÖNETİM KURULU: CENGİZ VELİ İLE ALT YAPI DAHA İYİ OLACAK

Düzcespor Yönetim Kurulu, alınan kararla Düzcespor altyapısının başına tecrübeli bir isim olan Cengiz Veli’yi getirdi. Başkan Gökhan Kapoğlu Cengiz Veli ile bir araya geldiği, olumlu geçen görüşmenin sonunda yapılan açıklamada, bundan böyle alt yapının başında Veli’nin olacağı açıklandı.

Spor 29.12.2021, 14:16
493
YÖNETİM KURULU: CENGİZ VELİ İLE ALT YAPI DAHA İYİ OLACAK

3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi verirken bir yandan da kulübün geleceği ve Düzce’nin yeteneklerinin parlaması için altyapıya önem veren Düzcespor’da, yönetim kurulunun kararıyla altyapının başına tecrübeli bir isim olan Cengiz Veli getirildi.

Düzcespor’dan verilen bilgide, önceki yıllarda da  Düzcespor’da bu görevi yapan Cengiz Veli’yle  altyapıda  daha iyi sonuçlar ve gelişmeler içinde olacağına inanıldığı ifade edildi. Veli’ye tam destek olunacağı ve yeni projelerle altyapının daha sağlam temellere oturtmak amacında olunduğu da ifade dildi.  

Açıklamada, Düzcespor U- 19 takımının çalışmalarını sürdüğü ve  maçlarına da devam ettiği,  U-17 takımının başında bulunan Kenan Şereflioğlu ile çalışmalara devam edildiği, ayrıca  U- 15 takımını ise Ömer Başol’un çalıştırdığı  kaydedildi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (2)
Arda 12 ay önce
KENAN ÖZEN bu takimda varsa herzan averaj takimi oluruz
Özgür 12 ay önce
Kenan özen gönderilmedikce kim.gelse basarı beklemesin hic bir topcu kenan özeni sevmiyor onunla oynamak istemiyorlar futbol pkullarida o var diye topcu vermek istemiyor
Yeni Sayımız