banner851

banner955

"YÖNETİM VE DÜZCE HALKI DİMDİK AYAKTA"

Düzcespor 2. Başkanı Zekeriya Korkmaz yaptığı basın açıklamasında TFF'nin aldığı 2. ve 3. Lig Maçlarını iptal kararına sert sözlerle tepki gösterdi. Korkmaz, "Düzcespor için kalan 6 maçın avantajı çok büyüktü" diyerek karara karşı Düzcespor yöneticileri ve tüm Düzce halkının dimdik ayakta durduğunu söyledi. Korkmaz ayrıca, mahkeme süreci başlattıklarından dolayı Av. Arb. Ali Dilber ve Düzcespor Kulübü Eski Başkanı Bayram Ali Kubilay’a teşekkür etti.

Spor 13.07.2020, 19:06 14.07.2020, 00:11
3017
"YÖNETİM VE DÜZCE HALKI DİMDİK AYAKTA"
banner1032

Düzcespor 2'inci başkanı Zekeriya Korkmaz, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Koronavirüs salgını nedeniyle aldığı iptal kararı ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Korkmaz basın toplantısında TFF yönetimine sert sözlerle yüklendi. Alınan Kararı Düzcespor Yönetimi olarak asla kabul etmediklerini söyleyen Korkmaz, “Düzcespor Yönetimi olarak başından bu yana maçların oynanmasını istedik ancak adalet bu şekilde sağlanmalıydı" diye konuştu. 

TTF’nin iki kez verdiği karardan döndüğünü söylerken, Düzcespor olarak mahkemeye ve tahkime gittiklerini söyledi hatırlatan Korkmaz, açıklamalarına şu şekilde devam etti:

"Düzcespor’un yanında olmayan kulüpler zarar görünce bizim yanımızda oluyor. Serik Belediyespor maçı öncesi takımımız 5. sırada yer alıyordu. Düzcespor için kalan 6 maçın avantajı çok büyüktü. “Bizi bu olay daha da hırslandırdı."

                                                      

AVUKAT ALİ DİLBER KONUŞTU

Düzcespor Eski Yöneticilerinden Av. Arb.  Ali Dilber ise konuşmasında Düzcespor’un hakkını aramak için mahkemeye gittiklerini ve  Düzce için onur mücadelesi başlattıklarını vurguladı. Amaçlarının Düzcespor’un bu olayda haksızlığa uğradığını kanıtlamak olduğunu dile getiren Dilber Düzceli vatandaşların da mahkemeye başvurabileceğini söyledi.

Eski Kulüp Başkanı Bayram Ali Kubilay ise, Düzcespor için her zaman mücadelesini sürdüreceğini ifade etti...

banner844
Yorumlar (2)
The end 2 yıl önce
Abiler zor bu iş suyu akışına birakın
Akakak 2 yıl önce
Ali dilber bu işi halleder...
25
orta şiddetli yağmur