banner851

banner614

Yürüyüş ve değişik aktiviteler olacak.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde yapılacak olan şenliklerle ilgili olarak Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Korhan Öztekin ve Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilcisi Hikmet Keskin Basın açıklaması yaptı.

banner619
Spor 22.05.2009, 19:31
195
Yürüyüş ve değişik aktiviteler olacak.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Sağlık yürüyüşü, sportif etkinlikler ve eğlenceli yarışlar adı altında şenlik düzenlenecek. Yapılacak olan şenliklerle ilgili olarak Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Korhan Öztekin ve Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilcisi Hikmet Keskin Basın açıklaması yaptı.

Öztekin açıklamasında '' Bu Program halk yürüyüşü ve Atatürk Anıtı'nda yapılacak olan etkinlikleri kapsamaktadır. Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilciliği çeşitli etkinlikler yapıyor ve Düzce halkının bu etkinliklere katılmasını bekliyoruz'' dedi.

Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilcisi Hikmet Keskin ise, '' 24 Mayıs'ta yapmayı düşündüğümüz etkinliklere halkımız iştirak ederse geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Sağlık için halk yürüyüşü adı altında yapılacak olan bu etkinlikler ilk defa düzenleniyor. Valimizin isteği doğrultusunda, Yenikent'te de bu şekilde organizasyon yapılmasını uygun gördük” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)