banner851

banner614

15 GÜNLÜK MAĞDURİYET BİTTİ!

banner619

Çavuşlar Mahallesi 3345. Sokak sakinlerinin yaşadıkları aydınlatma sorunu çözüme kavuştu. Yaklaşık 15 gündür geceleri yanmayan sokak lambaları nedeniyle yaşadıkları mağduriyeti Öncü Haber Merkezi aracılığıyla duyuran sokak sakinlerinin sorunu SEDAŞ tarafından giderildi.

banner846
Yerel Haber 09.10.2017, 11:39 09.10.2017, 15:47
1590
banner844

Düzce’de sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunlara bir yenisinin daha eklendiği Çavuşlar Mahallesi sakinleri, artık karanlık sokakta yürümek zorunda kalmayacak. Öncü Haber Merkezi aracılığı ile seslerini duyuran Çavuşlar Mahallesi 3345. Sokak sakinlerinin talebine SEDAŞ yetkilileri kulak verdi.

Yaklaşık 15 gündür sokakta aydınlatmaların geceleri değil de gündüzleri yanmasından dert yanan 3345. Sokak sakinleri, çareyi Öncü Haber Merkezi’ni aramakta bulmuştu. Sorunun bulunduğu mahalleye giden haber ekibimize yetkililerin ilgisizliğinden yakınan sokak sakinleri özellikle çocuk ve kadınların yaşadığı mağduriyete dikkat çekerek geceleri korktukları için sokağa çıkamadıklarından yakınmıştı.

Vatandaşların beklediği iyi haber SEDAŞ’tan geldi. Haberimizi ihbar kabul ederek çalışma başlatan ekipler, kısa sürede sorunu çözüme kavuşturdu. Aydınlatma lambalarının yanmadığı sokakta artık sorun kalmadığı bildirildi.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (7)
suskun 81 4 yıl önce
..................
DÜZCE 81 4 yıl önce
Sedaş arıza oldumu ilgilenir yapar bide Türk telekom arıza olunca bekletiyor tam 1 aydır bekliyoruz.
Duzceli 81 4 yıl önce
Sedas musteri hizmetleri ilgilenme konusunda gayet basarili . Sorunlara hizli cozum bulunuyor.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
DEVLETİMİZ GÜNDÜZ DEVLETİ...
GECE SADECE SEN ÇAĞIRIRSAN HİZMET GELİYOR...
GECE DOLAŞIP DA GÖREV YAPAN SADECE KOLLUK KUVVETLERİ VAR...
Düzceli 4 yıl önce
Yeni belediye başkanı hızlı çıktı.
bılınclı vatandas 4 yıl önce
beledıyenın yenı beledıye baskanının yanmayan sokak armaturlerıyle ne alakası var beledıye tel açsa arıza ekıbı bunu cıddıye alırmı sedaş ayrı bı cumhurıyet sız bunu daha anlamadınız demekkı saygılar