banner851

banner614

2018’İN İLK HALK GÜNÜ TOPLANTISI…

Yeni yılın ilk Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Düzce Valisi Zülkif Dağlı, bu toplantıların asıl amacının vatandaşların dertlerine derman olmak olduğunu belirterek, “İnşallah devlet olarak dertlerine derman olmak için hep birlikte uğraşıyoruz.” dedi.

banner619
Yerel Haber 09.01.2018, 15:38 09.01.2018, 17:52
830

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, kurum müdürleri ile birlikte her ayın ilk salı günü vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 2018 yılının ilk Halk Günü Toplantısı bugün İl Milli Eğitim Toplantı Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıda görüşme önceliğini kadınlara veren Düzce Valisi Zülkif Dağlı, basına yaptığı açıklamada, vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için toplandıklarını vurguladı.

“Aylık halk günü toplantımızı bugün yapıyoruz. Gördüğünüz gibi güzel bir kalabalık var. Tabii hepsini dinleyeceğiz ayrıntılı olarak çözümlerine sorun bulmak için uğraşacağız. Önce bayanları dinlemek suretiyle onlara bir öncelik tanımış oluyoruz. Hem birebir görmüş oluyoruz hem vatandaşlarımızı dinlemiş oluyoruz ama asıl amacımız dertlerine derman olmak. İnşallah devlet olarak bu dertlerine derman olmak, deva bulmak için de hep birlikte uğraşıyoruz. Bütün kurum müdürlerimiz burada; belediyemizden emniyete, jandarmadan sosyal yardımlaşmaya hangi kurumla vatandaşımızın işi varsa müdürlerimiz burada hazır bekliyor. İnşallah görüşeceğiz dertlerine derman olacağız.”Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Komutanı vekili Albay Mustafa Çetinkaya, SGK Müdürü Necmi Köroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Zeki Yıldırım, Belediye Başkanı Yardımcısı Şemsettin Yenersoy katıldı.

Toplantı, sıkıntı ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşların toplantı salonuna birer birer alınmasıyla devam etti.

Haber: H. GÜRSOY 

banner844
Yorumlar (8)
T. 4 yıl önce
Muhtarlara verilen iş makinelerinin denetlenmesi ve tam kontrolünün yapılması gereklidir. Muhtar ve iş makinesi operatörü köylüye eziyet ediyor. Ben yapıyorum oluyor mantığı ile. Bugün ben ses çıkardım ve sesim duyuldu şimdilik. Bunun devamı da gelecek. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen muhtar da hesap verecek!
Hsyn 4 yıl önce
Yıllarca MHP ye oy verdik meğersem akp ye veriyormuşuz
ozkan1299 4 yıl önce
sayın valim boşa yazıyorum ama belki dikkate alırsınız merkez nusrettin,burhaniye mahallerınde gece köpek seslerinden yatılmıyor vatandaş yakında gece toplu köpek katliamı yapacak haberin olsun...
Ali 4 yıl önce
Sayın valim sancaklardaki PTT müdürlüğünde para e devlet çarşıdaki PTT de yapılan tüm işlemler yapılırsa iyi olur o zaman merkez PTT de yoğunluk olmaz
İLÇELERDE DE YAPILSIN 4 yıl önce
BU TOPLANTILAR İLÇELERDE NEDEN YAPILMIYOR
Dzc 81 4 yıl önce
Vali super bir adam tşk bugun için
olmayan adalet 4 yıl önce
75 yaşındaki annem zülüme maruz kaldı jandarma bir şey yapmadı. 3 gündür valinin kapısını aşındırdı. o da kolluk kuvvetlerine zülüme kaldırma adına bir cümle söylemedi. Aman vali o koltuktan kalkama emi. mağdur hep mağdur suçlunun elini siz güçlendirdiniz..