banner851

banner614

8 PROJE’YE DESTEK!

banner619

Düzce’de 8 proje MARKA’dan destek almaya hak kazandı. Projeler arasında Akçakoca tarihi ticaret merkezinin yeniden canlandırılması ve Yığılca Sarıkaya Mağarasının turizme kazandırılması gibi projeler yer alıyor.

banner846
Yerel Haber 09.08.2015, 11:09
2436
8 PROJE’YE DESTEK!
banner844
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı  (MARKA) 2015 Yılı Mali Destek Programları Başvuru Sonuçları açıklandı. Düzce’den kültür ve turizm küçük ölçekli altyapı mali destek programı kapsamında 4, Turizm Mali Destek Programı  kapsamında 4 olmak üzere 8 proje başarılı bulundu.

Kültür ve turizm küçük ölçekli altyapı mali destek programı çerçevesinde Akçakoca Belediyesi’nin hazırladığı “Akçakoca tarihi ticaret merkezinin yeniden canlandırılması” projesi; Düzce Ilı Yığılca İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığının hazırladığı “alternatif turizm değerimiz Sarıkaya Mağarası’nın turizm altyapısını iyileştirerek bölge turizmine kazandırılması” projesi; Düzce İl Özel İdaresi’nin hazırladığı “Konuralp dünya turizm destinasyonu oluyor projesi” ve Düzce belediyesinin “Doğu Marmara Antik Kent Projesi” destek almaya hak kazandı. 
Yorumlar (5)
Düzceli 6 yıl önce
Devletin görevi farklı kalkınma ajanslarının görevleri farklıdır düzcede maalesef girişimci ve girişimcilik ruhu yok tüm düZce olarak böyle fırsatları değerlendirmek lazım gençlerimizi eğitmek lazım ajanslar ne işe yarar nasıl faydalanır bilmek lazı
Otogar yapın artık! !!! 6 yıl önce
Otogarımız bi yapılsında dışardan gelenler bu nasıl memleket demesin. Turizm ve seyahatlarin rahatlığı için otogar istiyoruz artıkkkkkkkkk
..... 6 yıl önce
Devletin görevini yapacaksan marka devlet ne halt yemeye var
Aa 6 yıl önce
Su Kemerleri ne oldu?
düzce81 6 yıl önce
Ye kürküm ye...
21°
parçalı bulutlu